• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 185x185 / 185x185 cm do spania

Wyprodukujemy materac w każdym rozmiarze, nawet tak nietypowym, który nada mu kształt kwadratu. Materace 185x185 cm występują w każdym rodzaju, w każdej twardości i w różnych kombinacjach warstw zewnętrznych.

 

Jeśli nie wysypiasz się, masz trudności z zasypianiem, budzisz się w nocy czy wstajesz zmęczony może to oznaczać, że najwyższy czas na zmianę materaca 185x185 cm. Odpowiednio dobrana twardość materaca 185x185 cm zapewni Twojemu ciału lepszą regenerację.

 

Czym sugerować się przy wyborze materaca 185x185 cm

 

Zastanawiasz się na pewno, co brać pod uwagę wybierając odpowiedni dla siebie model materaca 185x185 cm. Jednym z głównych wytycznych jest waga. Jeśli ważysz w granicy do 60 kg możesz wybierać spośród modeli materacy miękkich/średnio twardych. Jeśli Twoja waga waha się w granicy do około 100 kg zachęcamy do zapoznania się z ofertą materacy średnio twardych/twardych. Przy wadze ponad 100 kg polecamy modele mocniejsze, twarde bądź bardzo twarde. Poza wagą, równie istotne są preferencje czyli upodobania klienta, a także potrzeby organizmu. Nie każda osoba niskiej wagi musi lubić miękkie materace 180x185 cm, tak jak nie każda osoba cięższa będzie chciała spać na materacu twardym.

 

Materace 185x185 cm według twardości

 

Wśród oferty znajdziesz materace miękkie, materace średnio twarde, materace twarde i materace bardzo twarde.

W materacach 60x185 cm miękkich używamy podwójnej pianki visco memory czyli pianki plastycznej, dopasowującej się do ciała. Pianka visco memory to materiał, który reaguje na ciężar i na ciepło ciała, dlatego pod nim mięknie. Daje uczucie zagłębiania się. Jest ciepła, dlatego chętnie wybierają ten materiał klienci ciepłolubni.

W materacach średnio twardych wykorzystujemy piankę visco memory, lateks pojedynczy bądź podwójny, piankę moletowaną czy wysokoelastyczną piankę HR.

W materacach twardych znajdziesz kokos bądź trawę morską, a w materacach bardzo twardych podwójny kokos bądź końskie włosie.

 

Wybór materaca 185x185 cm nie musi być trudny

 

Wybór materaca nie musi należeć do trudnych. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę. Chętnie doradzimy w kwestii wyboru odpowiedniego modelu materaca 170x185 cm. Nie przejmuj się jeśli nie możesz zrozumieć różnic w poszczególnych modelach, mamy bogatą ofertę, aby w miarę możliwości trafić w potrzeby każdego klienta. Nie oznacza to jednak, że musisz zapoznać się z wszystkimi modelami, zadzwoń bądź napisz, chętnie pomożemy.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024