• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 190x200 / 200x190 cm do spania

Tylko u nas kupisz wygodny materac 190x200 cm. Wszystkie nasze modele opieramy na sprężynie kieszeniowej, gdyż wiemy, że tylko taka budowa materaca pozwoli Ci się dobrze wyspać. Możesz wybierać spośród 90 komfortowych modeli od KaszmirowySen.pl

Materac 190x200 cm - kiedy warto go wybrać?

Materac 190x200 cm to duży, komfortowy, dwuosobowy materac dla osób, które szukają przestrzeni, dla osób, których sypialnia i łóżko to centralny punkt wieczornego i nocnego życia. Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór materacy w tym rozmiarze. Są to zarówno materace kieszeniowe, kokosowe, lateksowe, termoplastyczne i profilowane. Każdy może występować jako materac bardzo twardy, twardy, średnio twardy lub miękki.

Niestandardowy wymiar materaca 190x200 cm

Materac 190x200 cm to nietypowy rozmiar materaca, jest to rozmiar pomiędzy rozmiarami standardowymi takimi jakmaterace 180x200 cm i większy materac 200x200 cm. Jeśli łóżko, które posiadasz zostało kupione w sklepie to prawdopodobnie posiada ono miejsce na standardowy rozmiar, rzadko zdarza się, żeby łóżko dostępne dla każdego miało tak niestandardowe miejsce na materac. Jeśli jednak masz łóżko robione na wymiar prawdopodobne jest, że rozmiar Twojego materaca to właśnie 190x200 cm.

Jakie wypełnienie wybrać?

Co będzie dla mnie najbardziej komfortowe: lateks, kokos, pianka profilowana, Visco Memory, a może końskie włosie? Wszystko zależy od twardości materaca, na który się zdecydujesz. Twardość materaca jest ściśle połączona z rodzajem surowca jaki został użyty w jego budowie. Materace twarde lub bardzo twarde mają w swojej budowie kokos lub podwójny kokos i końskie włosie. Dzieje się tak z prostego powodu - są to surowce, które powodują jego utwardzenie. Z kolei pozostałe surowce jak pianka lateksowa, Visco Memory lub pianka profilowana moletowana to surowce używane w budowie materacy po stronie średnio twardej.

Materace kieszeniowe 190x200 cm

Wszystkie nasze materace oparte są na konstrukcji ze sprężyn kieszeniowych, zwanych też czasami kieszonkowi lub pocketowymi. Każdy model występuje również na sprężynie wzmocnionej, z podwojoną ilością sprężyn zwaną sprężyną kieszeniową Multipocket.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024