• Kategorie
  • Parametry
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac do łóżka 60x225 / 225x60 cm do spania

Materac 60x225 cm dla nastolatka i osoby dorosłej. Wygodny, wykonany z wysokojakościowych materiałów i trwały. Do wyboru polecane raczej osobom lekkim materace piankowe oraz materace sprężynowe, o zwiększonej trwałości.

 

Materace piankowe oraz materace pocketowe to dwa rodzaje materacy, które możemy Państwu zaoferować w sklepie Kaszmirowysen.pl. Niezależnie od tego, jakiego typu materaca 60x225 cm poszukujesz możesz być pewien, że jego jakość będzie najwyższa. Produkujemy materace 60x225 cm ze sprawdzonych materiałów, od zaufanych dostawców. Wszystkie posiadają wymagane atesty i certyfikaty. Zależy nam na bezpieczeństwie naszych klientów i dlatego dopilnowanie tej kwestii jest dla nas sprawą priorytetową. Nasze surowce wyróżnia dodatkowo wysoka jakość i trwałość.

 

Materace piankowe i pocketowe dostarczamy na płasko

 

Niezależnie od tego jaki materac 190x225 cm zakupisz, dostarczy go do ciebie prywatna firma przewozowa. Dzięki tej formie dostawy materace przewożone są na płasko, ułożone jeden obok drugiego. Nie zginamy ich, nie rolujemy, nie gniotą się pod własnym ciężarem. Materace trafiają do klientów w doskonałym stanie. Klient jest informowany o planowanej dacie oraz orientacyjnej godzinie dostawy, w celu ich potwierdzenia.

Materace produkujemy do 2 dni roboczych, na dostawę firma transportowa ma maksymalnie 7 dni roboczych. Materac 65x225 cm jest produkowany dla każdego klienta dopiero po złożonym zamówieniu, nie jest magazynowany, odleżany i zakurzony.

 

Rodzaje materacy ze względu na twardość i użyte materiały

 

Materace mają różną twardość, którą uzyskujemy poprzez zastosowanie w materacu różnych warstw. Materace lateksowe, materace termoelastyczne, profilowane oraz z profilowaną pianką Visco Memory to materace średnio twarde. Materace z kokosem i materace z trawą morską to materace twarde. By uzyskać powierzchnię miękką stosujemy dwie warstwy pianki termoelastycznej Visco memory a powierzchnię bardzo twardą – dwie warstwy kokosowe (kilka modeli posiada dodatkowo warstwę końskiego włosia). Różne materiały to różne właściwości.

Warto je poznać. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszym blogu lub udzielą Ci informacji nasi doświadczeni konsultanci, posiadający obszerną wiedzę w tym temacie. Zapraszamy do kontaktu!

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary rozmiary materacy - tylko do 26.09.2023