• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 60x230 / 230x60 cm do spania

Materace 60x230 cm i wszystkie pozostałe rozmiary są dwustronne. Oznacza to, że obie strony nadają się do użytku. Klient ma możliwość wyboru dwóch różnych twardości lub jednakowych po obu stronach. Dwustronność materaca znacznie wydłuża jego żywotność.

 

Jednym z powodów tego, że nie wstajesz wypoczęty, że budzisz się w nocy może być źle dobrany materac 60x230 cm. Zapewniając sobie zdrowy sen poprawisz komfort funkcjonowania w ciągu dnia. Wypoczęty organizm jest bardziej produktywny i mniej podatny na stres. Zatem do dzieła!

 

Jak wybrać odpowiedni materac 60x230 cm

 

Przede wszystkim zastanów się co lubisz. Czy wygodnie Ci na materacu 60x230 cm, który daje uczucie otulenia? Jeśli tak, wybierz model z dodatkiem pianki visco memory - to pianka, która reaguje na ciężar i ciepło organizmu mięknąc pod ciałem. Jeśli nie lubisz uczucia zapadania się, ale chcesz żeby materac 60x230  cm być wygodny i sprężysty, dodatkowo nie lubisz zbyt dużego ciepła to model materaca z lateksem będzie dla Ciebie idealny. Lateks jego bardzo wygodnym materiałem, trwałym i sprężystym. Szybko dopasowuje się do ciała i równie szybko odbija. A może uwielbiasz twarde powierzchnie? Jeśli marzy Ci się duża twardość materaca 65x230 cm polecamy dodatek końskiego włosia, jeśli nie lubisz przesadzać wystarczy materac z kokosem bądź materac z trawą morską.

 

Serce materaca 60x230 cm czyli konstrukcja

 

Materace 165x230 cm możesz wybierać spośród kilku wariantów samej konstrukcji. Posiadamy w ofercie materace piankowe oraz materace pocketoweczyli sprężynowe, gdzie każda sprężyna jest w osobnej kieszeni. Konstrukcja sprężynowa jest cicha i trwała. Wersję pocketową znajdziesz u nas w czterech wariantach:

  • pocket czyli każdy klasyczny model sprężynowy

  • mini czyli niskie sprężyny, dzięki czemu mimo ograniczenia wysokości możesz zapewnić sobie wysoki komfort

  • multipocket czyli podwójna ilość sprężyn, mocniejsza konstrukcja, która dodatkowo przekłada się trochę na twardość całego materacach

  • lux czyli dłuższe sprężyny, materace w tej wersji są wyższe i bardziej sprężyste

     

Jak widzisz niezależnie od preferowanej twardości czy możliwości przestrzennej u nas znajdziesz coś dla siebie. Jeśli potrzebujesz porady zadzwoń do nas bądź napisz, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

7% rabatu na materace - tylko do 29.01.2023 - wpisz kod: materac7