• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 65x175 / 175x65 cm do spania

Znajdziesz u nas cały szereg rozmiarów standardowych materacy i tych bardziej nietypowych jak rozmiar 65x175 cm. Zapewnij swojej latorośli wygodny i efektywny sen a odwdzięczy Ci się energią i zapałem do zdobywania nowej wiedzy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą różnorodną ofertą materacy 65x175 cm. W asortymencie posiadamy wygodne i komfortowe materace piankowe oraz kieszeniowe. Głównym budulcem materacy piankowych jest pianka wysokoelastyczna HR, a materacy pocketowych wkład sprężynowy kieszeniowy. Obydwa rodzaje materacy 65x175 cm występują w czterech stopniach twardości. Wyróżniamy więc materace miękkie, materace średnio twarde, twarde oraz materace bardzo twarde.

 

Budowa materacy 65x175 cm o poszczególnych twardościach

Zarówno materace 60x175 cm piankowe jak i pocketowe wykończone są w zależności od twardości różnymi materiałami. Materace miękkie wykonane są zawsze z podwójnej warstwy pianki termoelastycznej Visco Memory. Bardziej rozbudowaną ofertę posiadają materace średnio twarde. Zaliczymy do nich materace lateksowe, materace termoelastyczne, materace profilowane, materace z profilowaną pianką Visco Memory. Zróżnicowanie oferty pozwala na dopasowanie materaca do indywidualnych preferencji użytkownika. Materace kokosowe oraz z trawy morskiej to opcje materacy 70x175 cm twardych. Podwójna warstwa kokosowa oraz w niektórych modelach dodatkowo końskie włosie czynią materac 155x185 cm bardzo twardym.

 

Cechy wkładu pocketowego w materacu 65x175 cm

 

Wkład pocketowy wykonany jest z cylindrycznych sprężyn, umieszczonych w osobnych, materiałowych kieszonkach. Ilość sprężyn w wersji standardowej wynosi 262 szt/m2. Jedną z najcenniejszych cech wkładu kieszeniowego jest nadanie materacowi dużej elastyczności punktowej. Dzięki niej ciało śpiącego jest podpierane na całej długości, kręgosłup jest dobrze wsparty. Niezależna praca sprężyn pozwala również na komfortowe warunki snu dwóch osób. Amortyzując wszystkie ruchy sprawiają, że zmieniając pozycję nie wybudzamy naszego partnera.

Materace kieszeniowe dzielimy jeszcze na:

  • wersję multipocketową, w której ilość sprężyn została zwiększona i wynosi 510 szt/m2 (materac zyskuje dodatkową elastyczność, jest jednak w odczuciu twardszy od pocketowego),

  • wersję max, gdzie sprężyny są wydłużone w stosunku do podstawowych o 5 cm, materac jest wyższy i bardziej miękki

  • wersję mini, o sprężynach skróconych o połowę i mających wysokość 6 cm

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.