• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 65x195 / 195x65 cm do spania

Najważniejszym elementem każdej sypialni jest niewątpliwie wygodny materac 65x195 cm. Materace w takim rozmiarze sugerują przeznaczenie dla jednej osoby. Śpiąc samemu możesz wybrać dowolny typ materaca oraz to, z jakich warstw będzie wykonany.

 

Każdy kochający rodzic dba o prawidłowy rozwój swojego dziecka. Wszyscy wiemy o tym, że organizm noworodka czy niemowlaka, by zdrowo rosnąć potrzebuje odpowiedniej ilości i wysokiej jakości snu. Zadbaj o to kupując wygodny materac 65x195 cm do łóżeczka. Proponujemy materac 65x195 cm z rdzeniem wykonanym ze sprężyn kieszeniowych.

 

Wygodny kieszeniowy materac 65x195 cmMaterac kieszeniowy charakteryzuje się cylindrycznymi sprężynami umieszczonymi w materiałowych kieszonkach. Ich liczba 262 szt/m2 zapewnia punktowe podparcie ciała. Oznacza to, że materac 65x195 cm dopasowuje się do sylwetki pod wpływem nacisku i perfekcyjnie podpiera kręgosłup i całe ciało. Materac 70x195 cm zapewnia więc prawidłowy rozwój twojego brzdąca, dbając o jego kręgosłup już od pierwszych chwil jego życia. Materac średnio twardy to najlepszy wybór dla dziecka. W zbyt miękkim dziecko zapadałoby się, za twardy byłby niewygodny. Wybierając materac dla dziecka musimy brać pod uwagę wszystkie parametry. Każdy z nich ma bowiem wpływ na komfort snu. Istotny jest również pokrowiec. Nasze pokrowce uszyte są z wełny kóz kaszmirskich. Są bardzo miękkie, mięsiste. Gwarantują duży komfort.

Profesjonalne doradztwo przy wyborze materaca 65x195 cm dla dziecka

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy potrafi dobrać odpowiedni rodzaj materaca, zna się na materiałach i potrafi określić ich właściwości. Dlatego oferujemy pomoc konsultantów. Ich profesjonalne doradztwo ułatwi z pewnością zakup najodpowiedniejszego materaca. Skorzystanie z fachowej pomocy pozwoli spać spokojnie nie tylko dziecku lecz również jego rodzicom. Nasze materace 60x195 cm produkujemy w ciągu 2 dni roboczych. Są produkowane na indywidualne zamówienie, nie magazynujemy ich tygodniami. Wysyłamy je na płasko, nie są zginane i rolowane by nie uszkodzić ich sprężyn. Materace lateksowe lub materace z pianką wysokoelastyczną HR to najlepszy wybór dla dzieci. Zapewniają komfort i są na tyle sprężyste, że nie utrudniają dziecku swobody ruchów.

7% rabatu na materace - tylko do 29.01.2023 - wpisz kod: materac7