• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 70x235 / 235x70 cm do spania

Fachowe doradztwo naszych konsultantów daje możliwość kupna idealnie dobranego materaca 70x235 cm. Optymalne warunki odpoczynku zapewnią regenerujący sen. Wybierz model dopasowany pod względem twardości, wysokości i właściwości poszczególnych warstw.

Jednym z powodów tego, że nie wstajesz wypoczęty, że budzisz się w nocy może być źle dobrany materac 70x235 cm. Zapewniając sobie zdrowy sen poprawisz komfort funkcjonowania w ciągu dnia. Wypoczęty organizm jest bardziej produktywny i mniej podatny na stres. Zatem do dzieła!

 

Jak wybrać odpowiedni materac 70x235 cm

 

Przede wszystkim zastanów się co lubisz. Czy wygodnie Ci na materacu 70x235 cm, który daje uczucie otulenia? Jeśli tak, wybierz model z dodatkiem pianki visco memory - to pianka, która reaguje na ciężar i ciepło organizmu mięknąc pod ciałem. Jeśli nie lubisz uczucia zapadania się, ale chcesz żeby materac 70x235 cm być wygodny i sprężysty, dodatkowo nie lubisz zbyt dużego ciepła to model materaca z lateksem  będzie dla Ciebie idealny. Lateks jego bardzo wygodnym materiałem, trwałym i sprężystym. Szybko dopasowuje się do ciała i równie szybko odbija. A może uwielbiasz twarde powierzchnie? Jeśli marzy Ci się duża twardość materaca 75x235 cm polecamy dodatek końskiego włosia, jeśli nie lubisz przesadzać wystarczy materac z kokosem bądź materac z trawą morską.

 

Serce materaca 70x235 cm czyli konstrukcja

 

Materace 65x235 cm możesz wybierać spośród kilku wariantów samej konstrukcji. Posiadamy w ofercie materace piankowe oraz materace pocketowe czyli sprężynowe, gdzie każda sprężyna jest w osobnej kieszeni. Konstrukcja sprężynowa jest cicha i trwała. Wersję pocketową znajdziesz u nas w czterech wariantach:

  • pocket czyli każdy klasyczny model sprężynowy

  • mini czyli niskie sprężyny, dzięki czemu mimo ograniczenia wysokości możesz zapewnić sobie wysoki komfort

  • multipocket czyli podwójna ilość sprężyn, mocniejsza konstrukcja, która dodatkowo przekłada się trochę na twardość całego materacach

  • lux czyli dłuższe sprężyny, materace w tej wersji są wyższe i bardziej sprężyste

Jak widzisz niezależnie od preferowanej twardości czy możliwości przestrzennej u nas znajdziesz coś dla siebie. Jeśli potrzebujesz porady zadzwoń do nas bądź napisz, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.05.2024