• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 75x125 / 125x75 cm do spania

Twoje dziecko to największy skarb i zasługuje na to, by miało wszystko co najlepsze. Szczególnie istotne jest zapewnienie mu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju. Nasze materace 75x125 cm gwarantują mu wygodny sen i doskonałe wsparcie delikatnego ciała.

 

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą materacy 75x125 cm dla każdego. Znajdziesz u nas niemal każdy wymiar, typowy i nietypowy. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów, nie z tanich zamienników. Materac są solidne i komfortowe. Nie zawiedzie Cię jakość ani trwałość. Oferujemy dostawy za pośrednictwem firmy przewozowej, nie zginamy, nie rolujemy materacy 75x125 cm co świadczy o ich konkretnej, mocnej budowie. Masz pewność, że materac 75x125 cm dotrze do Ciebie bez uszkodzeń i będzie służył długo.

 

Materac 75x125 cm dla dziecka

 

Przy wyborze materaca 70x125 cm dla dziecka spróbuj postawić się na jego miejscu. Mała waga dziecka nie wymaga materacy twardych. Polecamy wybór modeli albo miękkich albo średniej twardości. Do wyboru masz wiele materiałów takich jak:

  • pianka visco memory, która użyta podwójnie tworzy materac miękki

  • lateks, który nadaje sprężystości i jest w materacach średnio twardych

  • piankę moletowaną czyli laserowo wycinaną, co zapewnia lepszą wentylację i sprężystość, znajduje się po stronie średnio twardej

     

Dobrym wyborem jest wybór dwóch różnych stron czyli jednej strony miękkiej, drugiej średnio twardej. To optymalne rozwiązanie zwłaszcza dla dzieci szkolnych czy młodzieży, ze względu na ich stały wzrost. Z wiekiem zmieniają się potrzeby organizmu i preferencje.

 

Materac 75x125 cm dla osoby dorosłej

 

Materac dla dorosłych to temat rzeka. Na szczęście znajdziesz u nas szeroką ofertę modeli różnej twardości i w rożnych konfiguracjach konstrukcyjnych. Mamy modele materacy 80x125cm od materacy miękkichpo materace bardzo twarde. Znajdziesz materace na mocnej konstrukcji z podwojoną ilością sprężyn - multipocket i wersje wyższe - lux, na dłuższej sprężynie przez co bardziej sprężyste. Jeśli lubisz materace twarde koniecznie sprawdź ofertę z dodatkiem końskiego włosia. Końskie włosieto naturalny materiał, mocno utwardzający powierzchnię i dobrze wentylujący. Jeśli lubisz szybko reagujące powierzchnie, bez uczucia zagłębiania się w materac 65x125 cm wybierz dodatek lateksu. W ofercie znajdziesz modele z dodatkiem pojedynczego albo podwójnego lateksu, to bardzo komfortowy dodatek.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024