UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone lub wybrane za pobraniem do 7.12.2023 do godziny 15:30 zostaną dostarczone przed Świętami.
Zamówienia złożone po tej dacie - nie dajemy gwarancji dostawy do Świąt
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 80x165 / 165x80 cm do spania

Wygodny i dobrze podpierający kręgosłup materac 80x165 cm, to kwestia odpowiedzialności rodzica za zdrowie własnego dziecka. Troskliwy opiekun musi być pewny jakości produktu. U nas masz gwarancję bezpieczeństwa używanych surowców, posiadających atesty.

 

Nasze materace 80x165 cm charakteryzują się wyjątkową trwałością i komfortem. Wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy w tej branży pozwala nam tworzyć produkty wyjątkowe, wygodne i solidne. Nie bez znaczenia jest tu wysoka jakość stosowanych materiałów oraz zastosowane technologiczne rozwiązania. Nasze materace 80x165 cm wykonujemy z wkładów sprężynowych pocketowych, charakteryzujących się odpornością na użytkowanie oraz jakością.

Pomożemy ci w wyborze najlepszego materaca 80x165 cm

Ze względu na duży wybór i zróżnicowaną ofertę nasi klienci mogą mieć problem z wyborem konkretnego modelu materaca 75x165 cm. To z myślą o nich proponujemy konsultacje z naszymi doradcami, którzy chętnie udzielą praktycznych porad i pomogą w zakupie dobrze dobranego materaca 85x165 cm. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i rozległej wiedzy są w stanie na podstawie krótkiego wywiadu, Państwa wagi oraz szczególnych preferencji zaproponować optymalne rozwiązanie. Po wybraniu właściwego modelu jesteśmy do Państwa dyspozycji na całym etapie realizacji zamówienia. Od zakupu aż po dostawę służymy pomocą.

Waga a twardość materaca 80x165 cm

Najistotniejszym parametrem, decydującym o twardości materaca jest waga. Materace podzieliliśmy na cztery kategorie:

  • materace miękkie dla wagi nie przekraczającej 60 kg

  • materace średnio twarde dla wagi w przedziale 60 – 100 kg

  • materace twarde dla ważących ponad 100 kg

  • materace bardzo twarde dla wagi przekraczającej 120 kg

Kolejne parametry to cechy szczególne materiałów użytych w warstwach zewnętrznych. Materace lateksowe charakteryzują się sprężystością oraz przewiewnością (istotną dla osób cierpiących na nadpotliwość), materace termoelastyczne polubią osoby marznące, lubiące uczucie otulania. Ich ciało „zapada się” w piance viscoelastic, która doskonale podpiera go w każdym miejscu. Pianka moletowana jest charakterystycznie nacinana, posiada wypustki i wgłębienia delikatnie masujące ciało. Kokos i trawa morska utwardzają materac i posiadają właściwości higroskopijne. Doskonale wchłaniają nadmiar wilgoci i natychmiast oddają go do otoczenia.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023