• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 90x195 / 195x90 cm do spania

Jesteśmy doświadczoną firmą, z wieloletnim stażem. Produkujemy materace 90x195 cm od lat i wiemy, czego oczekują klienci. Nasze materace są odporne na wygniatanie, komfortowe i wykonane z różnych materiałów. Dlatego mamy do wyboru różne opcje.

 

Jeśli cenisz sobie jakości produktów i Polskie wykonanie mamy ofertę, która powinna cię zainteresować. Materace 90x195 cm produkujemy od lat i dbamy o każdy szczegół, od wyboru surowców po dostawę, która odbywa się prywatnym dostawcą na płasko, bez zginania materaca. W naszej ofercie znajdziesz materac 90x195 cm o zróżnicowanej budowie i konstrukcji.

 

Szeroki wachlarz możliwości w wyborze materaca 90x195 cm

 

Wybór materaca wcale nie musi być mały! Szeroki asortyment to pewność, że każdy znajdzie materac zgodny z oczekiwaniami. Wyróżniamy cztery stopnie twardości materacy, które mogą być dowolnie łączone ponieważ tworzymy materace dwustronne:

- H1- strona miękka odpowiednia dla wagi do 60 kg

- H2- strona średnio twarda odpowiednia dla wagi w przedziale 60-100 kg

- H3- strona twarda odpowiednia dla wagi w przedziale 100-120 kg

- H4- strona bardzo twarda odpowiednia dla wagi ponad 120 kg

 

Niezależnie, który model materaca wybierzesz wyprodukujemy go w ciągu 2 dni i przekażemy przewoźnikowi w celu dostawy.

 

Surowce z jakich tworzymy materace 90x195 cm

 

Pianka HR to materiał, który znajdziemy we wszystkich modelach. Stanowi bazę, na którą dokładając kolejne warstwy tworzymy np. stronę miękką. Wspomniana strona miękka materaca 95x195 cm posiada w budowie dwie warstwy pianki visco. Pianka Visco Memory reaguje na nacisk i temperaturę przez co doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. W materacach średnio twardych wysoki komfort zapewni warstwa lateksowa. Lateks zwiększa obieg powietrza dzięki specjalnym kanalikom, podpiera równomiernie i dobrze wpływa na jakość snu. Ostatnia kategoria to materace twarde i materace bardzo twarde. Materiały, które wpływają na twardość materaca 85x195 cm to trawa morska, kokos i końskie włosie.

Kupując materac do wyboru masz modele piankowe i na konstrukcji sprężynowej. Służymy pomocą, jeśli samodzielny zakup sprawia trudność. Zadzwoń 577 777 361.