• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 95x120 / 120x95 cm do spania

Właściwe wsparcie kręgosłupa małego dziecka zapewni mu prawidłowy rozwój. Dobrze podparte ciało eliminuje ryzyko powstawania wad postawy. Inwestycja w odpowiedniej jakości materac 95x120 cm to inwestycja w zdrowy rozwój Twojego dziecka.

 

Każdy kochający rodzic dba o prawidłowy rozwój swojego dziecka. Wszyscy wiemy o tym, że organizm noworodka czy niemowlaka, by zdrowo rosnąć potrzebuje odpowiedniej ilości i wysokiej jakości snu. Zadbaj o to kupując wygodny materac 95x120 cm do łóżeczka. Proponujemy materac 95x120 z rdzeniem wykonanym ze sprężyn kieszeniowych.

 

Wygodny materac 95x120 cm kieszeniowyMaterac kieszeniowy charakteryzuje się cylindrycznymi sprężynami umieszczonymi w materiałowych kieszonkach. Ich liczba 262 szt/m2 zapewnia punktowe podparcie ciała. Oznacza to, że materac 90x120 cm dopasowuje się do sylwetki pod wpływem nacisku i perfekcyjnie podpiera kręgosłup i całe ciało. Materac 100x120 cm zapewnia więc prawidłowy rozwój twojego brzdąca, dbając o jego kręgosłup już od pierwszych chwil jego życia. Materac średnio twardy to najlepszy wybór dla dziecka. W zbyt miękkim dziecko zapadałoby się, za twardy byłby niewygodny. Wybierając materac dla dziecka musimy brać pod uwagę wszystkie parametry. Każdy z nich ma bowiem wpływ na komfort snu. Istotny jest również pokrowiec. Nasze pokrowce uszyte są z wełny kóz kaszmirskich. Są bardzo miękkie, mięsiste. Gwarantują duży komfort.

Profesjonalne doradztwo przy wyborze materaca 95x120 cm dla dziecka

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy potrafi dobrać odpowiedni rodzaj materaca, zna się na materiałach i potrafi określić ich właściwości. Dlatego oferujemy pomoc konsultantów. Ich profesjonalne doradztwo ułatwi z pewnością zakup najodpowiedniejszego materaca. Skorzystanie z fachowej pomocy pozwoli spać spokojnie nie tylko dziecku lecz również jego rodzicom. Nasze materace  produkujemy w ciągu 2 dni roboczych. Są produkowane na indywidualne zamówienie, nie magazynujemy ich tygodniami. Wysyłamy je na płasko, nie są zginane i rolowane by nie uszkodzić ich sprężyn. Materace lateksowe lub materace z pianką wysokoelastyczną HR to najlepszy wybór dla dzieci. Zapewniają komfort i są na tyle sprężyste, że nie utrudniają dziecku swobody ruchów.

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.