UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone lub wybrane za pobraniem do 7.12.2023 do godziny 15:30 zostaną dostarczone przed Świętami.
Zamówienia złożone po tej dacie - nie dajemy gwarancji dostawy do Świąt
  • Kategorie
  • Parametry
  • Bardzo twarde materace kieszeniowe multipocket 100x200 cm H4 H5

Każdy z nas jest inny i ma różne preferencje, dlatego jeśli szukasz materaca bardzo twardego 100x200 cm wybierz konstrukcję multipcket. Materac taki ma 510 szt sprężyn na 1m2. Wybór ułatwi Ci poradnik „jak dobrać materac” dostępny na naszej stronie.

Konstrukcja kieszeniowa cechuje się dużą trwałością, odpornością na duże obciążenia, sprężystością i elastycznością punktową. Materace kieszeniowe 100x200 cm bardzo twarde zapewniają komfort wypoczynku osobom, których waga przekracza wartość 120 kg. Nie wypracują się szybko i nie stracą pierwotnej formy.

Czym jest materac kieszeniowy 100x200 bardzo twardy?

Materace kieszeniowe to materace z konstrukcją ze sprężyn w cylindrycznym kształcie, nie połączonych ze sobą, umieszczonych w materiałowych kieszonkach. Kieszonki są ze sobą z jednej strony sklejone a z drugiej zszyte. Sprężyny pracują niezależnie. Uginają się tylko wtedy, gdy działa na nie siła. Konstrukcja jest cicha, nie skrzypi. Materac kieszeniowy 100x200 cm bardzo twardy dobrze wspiera kręgosłup, ramiona i biodra, dopasowuje się do kształtu sylwetki gwarantując wygodny sen. Ilość sprężyn w konstrukcji pocketowej (kieszeniowej) wynosi 262 szt./m2. Warto zwrócić również uwagę na ich wysokość. Każdy model materaca występuje w 3 wersjach : w wersji standardowej, gdzie wysokość sprężyn wynosi 12 cm, w wersji mini (sprężyny są skrócone o połowę i mają tylko 6 cm wysokości) i w wersji lux (sprężyny są wydłużone o 5 cm i mają wysokość 17 cm). Wersja lux jest miększa od dwóch pozostałych i bardziej sprężysta.

Materace multipocket 100x200 cm bardzo twarde z podwójną warstwą kokosową

Bardzo twarda powierzchnia gwarantuje doskonałe i stabilne podparcie całej sylwetki. Uzyskiwana jest poprzez zastosowanie podwójnej warstwy kokosowej oraz (w niektórych modelach) warstwy końskiego włosia. Materace z końskim włosiem są dodatkowo wzmocnione. Kokos jest surowcem w 100% naturalnym. Warstwa produkowana jest z włókien łupiny orzecha kokosowego. Jest odporna na wilgoć, bakterie, wirusy i grzyby. Włókna zawierają dużą ilość soli mineralnych, które naturalnie chronią owoc a później materac przed wnikaniem chorobotwórczych drobnoustrojów. Materace kokosowe odpowiednio podtrzymują kręgosłup, wspierają całą sylwetkę. Końskie włosie jest surowcem pozyskiwanym z grzywy lub ogona. Jest mocne i trwałe, odporne na wilgoć. Nie namnażają się w nim roztocza i bakterie. Ma właściwości higroskopijne, szybko odparowuje nadmiar wilgoci, co może być cenną właściwością dla osób, które nadmiernie się pocą. Może być bezpiecznie stosowane przez alergików. Materace kieszeniowe 100x200 cm bardzo twarde posiadają zróżnicowane kombinacje:

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023