• Kategorie
  • Parametry
  • Bardzo twarde materace kieszeniowe multipocket 80x200 cm H4 H5

Jeśli kupisz u nas materac bardzo twardy, kieszeniowy w wersji multipocket 80x200, to my go dla Ciebie wyprodukujemy. Produkcja materaca zajmuje nam 2 dni a dostawa odbywa się na płasko, bez zginania materaca prywatnym przewoźnikiem.

Materace kieszeniowe mają sprężynowy rdzeń. Konstrukcja tego materaca wykonana jest z cylindrycznych sprężyn. Są one umieszczone w materiałowych kieszonkach, które są z jednej strony ze sobą zszyte a z drugiej sklejone. Sprężyny nadają powierzchni elastyczność punktową. Pracują niezależnie jedna od drugiej. Ich ilość to 262 szt./m2. Stanowią doskonałe wsparcie dla całej sylwetki. Uginają się tylko w miejscu nacisku. Są odporne na duże ciężary, trwałe i mocne. Materace kieszeniowe to szczególnie dobry wybór dla ciężkich osób. Nie wypracowują się szybko. Każdy model materaca na konstrukcji pocketowej (kieszeniowej) występuje w trzech wysokościach: standardowej (wysokość sprężyn wynosi 12 cm), w wersji lux (sprężyny wydłużone o 5 cm) oraz w wersji mini (sprężyny skrócone o połowę, o wysokości 6 cm).

Dla kogo materace kieszeniowe 80x200 cm bardzo twarde

Materace kieszeniowe 80x200 cm bardzo twarde dedykowane są osobom o dużej wadze, przekraczającej 120 kg. By uzyskać taką powierzchnię zastosowano podwójną warstwę kokosową. W niektórych modelach występuje dodatkowo warstwa końskiego włosia. Mata kokosowa to sprasowane włókna orzecha kokosowego. Są sztywne i twarde. Mata stabilizuje i utwardza materac. Ma właściwości antyalergiczne, antybakteryjne. W materacu nie namnażają się szkodliwe drobnoustroje jak bakterie czy roztocza. Mata doskonale pochłania i odprowadza wilgoć. Ta właściwość zwiększa komfort użytkowania materaca przez osoby, który nadmiernie się pocą.

Drugim, alternatywnym surowcem jest końskie włosie. To naturalny surowiec pozyskiwany z końskiej grzywy lub ogona. Przed umieszczeniem w materacu przechodzi proces oczyszczania z biokomponentów. Nie uczula, jest bezpieczne dla alergików. Końskie włosie ma doskonałe właściwości higroskopijne, szybko wchłania nadmiar wilgoci i natychmiast oddaje je do otoczenia.

Materace z bardzo twardą powierzchnią występują u nas w kilku kombinacjach.

Bardzo twarde materace multipocket 80x200 cm do łóżka

Wszystkie nasze materace kieszeniowe 80x200 cm bardzo twarde są dwustronne. Nie tylko daje im to dłuższą żywotność, lecz również większe możliwości wyboru.

Posiadamy materace obustronnie bardzo twarde czyli materac Osaka 80x200 z podwójną warstwą kokosową i końskim włosiem po obu stronach. Materac ma 19 cm wysokości.

Materac twardy/ bardzo twardy to materac Amir  80x200 z kokosem lub trawą morską po stronie twardej oraz podwójnym kokosem i końskim włosiem po stronie bardzo twardej. Materac ma 19 cm wysokości. Na szczególną uwagę zasługują materace w kombinacji średnio twardej/ bardzo twardej, dość nietypowej. Mają zastosowanie gdy są kupowane dla pary o bardzo dużej różnicy wagi. Najczęściej wybierane są wówczas dwa oddzielne materace do jednej ramy łóżka. Partnerzy śpią na preferowanych twardościach, a gdy obracają materac (co jest rekomendowane przynajmniej raz na pół roku) zamieniają się nimi. Materace te, to także doskonałe rozwiązanie do pokoju gościnnego, gdy posiadamy znajomych o zróżnicowanej wadze. Możemy wówczas dopasować twardość materaca do przyjmowanego gościa, zapewniając mu duży komfort wypoczynku.

Poniżej lista oferowanych materacy:

  • materac Pers 80x200 – o wysokości 18 cm, z pianką wysokoelastyczną HR i podwójnym kokosem
  • materac Anisa 80x200 – o wysokości 20 cm, z pianką Visco Memory i podwójnym kokosem
  • materac Szejk 80x200 – o wysokości 18 cm, z pianką wysokoelastyczną HR oraz podwójnym kokosem i końskim włosiem
  • materac Szanti 80x200 – o wysokości 20 cm, z lateksem i podwójnym kokosem
  • materac Mila 80x200 – o wysokości 20 cm, z pianką Visco Memory oraz z podwójnym kokosem i końskim włosiem
  • materac Omar 80x200 – o wysokości 20 cm, z lateksem oraz podwójnym kokosem i końskim włosiem
  • materac Asoka 80x200 – o wysokości 22 cm, z pianką Visco Memory i lateksem oraz podwójnym kokosem i końskim włosiem.
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024