Hotelowi klienci to klienci wyjątkowo wymagający, a branża hotelarska jak mało która uzależniona jest od poziomu satysfakcji klienta. Wielu klientów hoteli korzysta z pojedynczego noclegu, więc mają oni tylko jedną okazję na odniesienie tego pierwszego wrażenia. Dlatego tak ważne jest, aby materace hotelowe spełniały wysoki standard wykonania i gwarantowały maksymalny komfort nie tylko w apartamentach najbardziej luksusowych, a przez to kosztownych. Stworzenie we wszystkich swoich hotelowych łóżkach idealnych warunków do spania poprzez zainwestowanie w najlepsze dostępne na rynku materace do spania hotelowe pozwala znacznie szybciej podnieść wrażenie luksusu u klienta, aniżeli inne działania.

Kto produkuje najlepsze materace dla hoteli

Decydując się na wyposażenie hotelowych pokoi, warto rozważyć podjęcie współpracy z producentem materaców, który wykona masowe zlecenie w profesjonalny sposób i z odpowiednich materiałów. Producent oferujący materace do hoteli dodatkowo uwzględni indywidualne potrzeby hotelu co do parametrów, kosztów, terminów dostawy czy warunków gwarancyjnych na każdy materac hotelowy przygotowany przez producenta. To bardzo istotne, jeśli prowadzi się biznes, aby mieć zaufanego partnera w dostawach i zarazem kontrahenta czy gwaranta, dlatego warto korzystać ze znanych sobie i obecnych od dawana na rynku producentów.

Jeśli jednak szukamy nowego partnera, który wyprodukuje jakościowe materace do hotelu, każdego z proponowanych warto najpierw sprawdzić na zamówieniu o mniejszej skali. Wśród producentów posiadających swoje strony internetowe nie wszyscy oferuję jednak produkty maksymalnie luksusowe i komfortowe, więc w przypadku hoteli mierzących w najwyższy poziom obsługi hotelowej i maksymalną ilość gwiazdek – wybór producenta i dostawcy na materace hotelowe cena nie powinien być przypadkowy. Najbardziej luksusowe materace, jak chociażby oferowane przez Kaszmirowysen.pl materace hotelowe producent są wykonane z takimi dodatkowymi atrybutami jak chociażby kaszmirowy pokrowiec. Nie trudno wyobrazić sobie sytuację, w której luksusowa sieć hoteli stara się wręcz reklamować na swoich broszurach i ulotkach informacyjnych, jakie materace są w hotelach sieci.

Kaszmirowe materace do hoteli z najwyższej półki

Możliwość wypoczywania na kaszmirowym materacu to nie tylko doskonale brzmiące hasło, gdyż kaszmir jest materiałem kojarzącym się na co dzień z luksusem i ogromnym bogactwem. W rzeczywistości jednak materace hotelowe wykonane z kaszmirowym pokrowcem nie tylko same w sobie wydają się ekskluzywne, ponieważ są kaszmirowe, ale przede wszystkim gwarantują wyższy poziom komfortu dla ciała osoby odpoczywającej.

Wrażenie otulania czy wręcz zapadania się w materac dla hoteli z kaszmiru sprawia, że w pokoju o nawet nieco niższym standardzie wciąż można zagwarantować klientowi pełnię komfortu i maksymalnie regenerujący sen. Naturalnie praktycznie każdy producent daje dzisiaj nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o personalizację każdego materaca również na innych płaszczyznach – pokrowiec z kaszmiru jest tylko zewnętrzną powłoką materaca, o którego ostatecznych walorach świadczy również sama konstrukcja i zastosowane surowce syntetyczne czy rozwiązania inżynieryjne.

Jakie materace są w hotelach najlepszych sieci

Najlepsze sieci hotelarskie starają się na każdym kroku rozwijać swoją ofertę i reklamować się jako oaza luksusu i elegancji. Nie wystarczy jednak sama czystość i świeżość materaca w pokoju hotelowym – bardzo ważne jest, aby dostosowywał się jak najlepiej do różnych typów sylwetek i ciał, które będą nocowały. W hotelach inaczej niż w domu – nie można przewidzieć od razu jakiego wzrostu i wagi ciała będą klienci pragnący wykupić nocleg. Dlatego materace do hoteli muszą być jak najbardziej zaawansowane pod względem technologii adaptujących materac do ciała użytkownika.

Pianka termoelastyczna czy materace kieszeniowe wykonane w technologii Multipocket umożliwiają właśnie takie uzyskanie maksymalnego podparcia dla ciała użytkownika i to bez względu na jego indywidualne gabaryty. Dodatkowo, dzięki adaptującym się średnio twardym materacom, udaje się uzyskać producentom hotelowych materacy idealne, uniwersalnie zbalansowane proporcje jeśli chodzi o elastyczność, sprężystość czy twardość łóżka. A to ostatecznie zapewnia satysfakcjonujący pobyt w hotelu i wysoką ocenę ze strony klienta za minioną noc.

Po określeniu Państwa wymagań odnośnie materacy przedstawimy atrakcyjną cenowo i jakościowo ofertę.

tel. 577 777 361

e-mail: sklep@kaszmirowysen.pl