• Kategorie
  • Parametry
  • Miękkie materace kieszeniowe multipocket 120x200 cm H1 H2

Jeśli zastanawiasz się jaki materac kupić a zależy Ci na mocnej budowie, wybierz materac multipocket 120x200 cm. Twoja waga jest niska to odpowiedni będzie materac ze stroną miękką. Zadzwoń pomożemy w wyborze.

Materace miękkie dedykowane są głównie dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, który waga nie przekracza 60 kg. Zaliczamy je do tej kategorii ze względu na warstwę wierzchnią, która jest wykonana z podwójnej warstwy pianki termoelastycznej Visco Memory. Jej wnętrze posiada rdzeń sprężynowy, który wygodnie wspiera całą sylwetkę ze względu na dużą elastyczność punktową. Materace kieszeniowe 120x200 cm miękkie to komfort i trwałość w jednym.

Miękki materac kieszeniowy 120x200 cm

Materac kieszeniowy 120x200 cm miękki posiada wkład wewnętrzny wykonany ze sprężyn w kształcie walca. Sprężyny wykonane są z mocnego drutu i umieszczone w materiałowych kieszonkach, które są z jednej strony ze sobą zszyte a z drugiej sklejone. Sprężyny nie są ze sobą połączone w inny sposób, pracują niezależnie i samodzielnie i dlatego gwarantują doskonałą elastyczność punktową. Dzięki temu ruchy osoby śpiącej są doskonale amortyzowane. Zmieniając pozycję nie wybudzamy drugiej osoby. Liczba sprężyn wynosi 262 szt./m2. Taka duża ilość doskonale wspiera każdą część ciała. Kręgosłup, ramiona i biodra są optymalnie podparte. Na duży plus zasługuje również podział każdego modelu materaca ze względu na wysokość zastosowanych sprężyn. W wersji standardowej mają one 12 cm wysokości, w wersji lux zostały wydłużone o 5 cm i ich wysokość wynosi 17 cm (materac jest mniej sztywny i miększy od pozostałych wersji), w wersji mini sprężyny zostały skrócone o połowę i mają tylko 6 cm (pozostałe warstwy pozostały bez zmian).

Pianka termoelastyczna, która jest głównym budulcem warstwy miękkiej to bardzo komfortowy surowiec. Reaguje na temperaturę i nacisk. Pod wpływem naporu i ciepła ciała ogrzewa się, mięknie i dopasowuje idealnie do kształtu sylwetki. Pianka termoelastyczna Visco Memory zmniejsza nacisk na naczynia krwionośne usprawniając krążenie krwi. Nie uczula, jest bezpieczna dla alergików. Nie namnażają się w niej roztocza, bakterie, grzyby i pleśń, nie gromadzi wilgoć. Pianka otula śpiącego, relaksuje, odciąża mięśnie i stawy, zmniejsza napięcie mięśni i bóle kręgosłupa.

Materac multipocket 120x200 cm miękki

Choć wybór modeli miękkich nie jest tak liczny jak materacy w pozostałych kategoriach, posiadamy kilka wyjątkowych produktów dwustronnych, w różnych kombinacjach. Dwustronność umożliwia naprzemienne korzystanie z poszczególnych twardości, wydłuża także żywotność materaca. Oferowane przez nas materace kieszeniowe 120x200 cm miękkie to:

  • materac Rima 120x200 – miękki/ średnio twardy, wykonany z podwójnej pianki termoelastycznej Visco Memory po stronie miękkiej oraz z pianki wysokoelastycznej HR po stronie średnio twardej, jego wysokość wynosi 21 cm
  • materac Kano 120x200 – miękki/ średnio twardy, wykonany z podwójnej pianki termoelastycznej Visco Memory po stronie miękkiej oraz lateksu po stronie średnio twardej, jego wysokość to 23 cm
  • materac Marti 120x200 – miękki/ twardy, wykonany z podwójnej pianki termoelastycznej Visco Memory po stronie miękkiej i warstwy kokosowej po stronie twardej, wysokość materaca 22 cm
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024