• Kategorie
  • Parametry
  • Miękkie materace kieszeniowe multipocket 200x200 cm H1 H2

Wybierz jeden z naszych miękkich materacy kieszeniowych multipocket 200x200 cm - materace te zawierają w swojej budowie przyjemną, ciepłą, podwójną piankę Visco Memory, która w przyjemny sposób otuli Twoje ciało i zapewni spokojny sen.

Materace miękkie dedykowane są osobom o niewielkiej wadze, nie przekraczającej wartości 60 kg. Wierzchnia warstwa wykonana jest z podwójnej warstwy pianki termoelastycznej Visco Memory. Materace miękkie w zależności od zastosowanego rdzenia wewnętrznego dzielimy na materace piankowe oraz materace kieszeniowe. Jeżeli materac ma służyć parze zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest wybór materaca na konstrukcji pocketowej. Materace kieszeniowe 200x200 cm miękkie nie wypracują się szybko, nie stracą pierwotnego kształtu i posłużą zdecydowanie dłużej od pozostałych typów.

Kieszeniowe materace 200x200 cm miękkie – konstrukcja

Kieszeniowa konstrukcja materaca wykonana jest ze sprężyn w kształcie walca. Sprężyny wykonane są z mocnego, trwałego drutu i umieszczone każda osobno w materiałowych kieszonkach. Kieszonki są ze sobą z jednej strony zszyte a z drugiej sklejone. Dzięki samodzielnej, niezależnej pracy sprężyn materac posiada elastyczność punktową. Sprężyny uginają się tylko w miejscu nacisku, dopasowując powierzchnię materaca do kształtu sylwetki. Doskonale podpierają kręgosłup. Na wygodę i komfort użytkowania materaca kieszeniowego 200x200 cm miękkiego wpływa ilość sprężyn w liczbie 262 szt./m2, ich cicha praca i doskonała amortyzacja. Para dzieląca wspólny materac nie wybudza się wzajemnie, osoba lżejsza nie stacza się w kierunku cięższej. Materace mają różną wysokość w ramach jednego modelu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów posiadamy sprężyny w trzech różnych wysokościach. W wersji standardowej mają one 12 cm wysokości, w wersji mini – tylko 6 cm, w wersji lux zostały wydłużone o 5 cm i mają 17 cm wysokości.

Pianka termoelastyczna Visco Memory jako podstawowy budulec materaca multipocket 200x200 cm miękkiego.

Materac kieszeniowy 200x200 cm miękki uzyskujemy dzięki podwójnej warstwie pianki termoelastycznej Visco Memory. Pianka Visco Memory to niezwykły surowiec, początkowo dość twarda, ale pod wpływem działania temperatury mięknie. Po ogrzaniu przez ciało staje się plastyczna i dopasowuje się do jego kształtów. Pianka Visco Memory nie uczula, jest antyalergiczna, antybakteryjna. Jest odporna na wilgoć, w jej wnętrzu nie namnażają się drobnoustroje i chorobotwórcze patogeny. Pianka termoelastyczna perfekcyjnie podpiera sylwetkę, niweluje uciski sprawiając, że krew swobodnie krąży a kończyny nie drętwieją. Mięśnie są rozluźnione, odciążone.

Materace kieszeniowe 200x200 cm miękkie są dwustronne. Oferujemy dwa modele miękkie/ średnio twarde czyli:

  • materac Rima 200x200 – o wysokości 21 cm, z podwójną pianką Visco Memory i pianką wysokoelastyczną HR
  • materac Kano 200x200 – o wysokości 23 cm, z podwójną pianką termoelastyczną Visco Memory i lateksem

oraz jeden model materaca kieszeniowego 200x200 cm miękki/ twardy czyli materac Marti 200x200 o wysokości 22 cm, z podwójną warstwą pianki termoelastycznej Visco Memory oraz kokosem lub trawa morską.

Materace kieszeniowe 200x200 cm miękkie zapewnią komfortowy sen a nasi klienci nie muszą obawiać się, że w niedługim czasie czeka ich wymiana materaca na nowy. Kieszeniowa konstrukcja gwarantuje trwałość i stabilność. Materac nie utraci swojej formy, jak mogłoby to mieć miejsce w przypadku na przykład materaca piankowego.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024