• Kategorie
  • Parametry
  • Miękkie materace kieszeniowe multipocket 80x200 cm H1 H2

Materac miękki w naszej ofercie będzie o symbolu H1. Taki materac jeśli wybierzemy w wersji multipocket, będzie trwały i podpierający ma w swojej budowie 510 szt sprężyn na 1m2. Zadzwoń pomożemy w wyborze.

Konstrukcja kieszeniowa zwana również pocketową to konstrukcja na sprężynie w kształcie walca, umieszczonej w materiałowych kieszonkach. Sprężyny nie są ze sobą połączone, pracują niezależnie, uginają się tylko w miejscu nacisku. Taka forma zapewnia elastyczność punktową materaca, czyli sylwetka jest optymalnie podparta a materac dopasowuje się do kształtu ciała. Liczba sprężyn w materacu kieszeniowym wynosi 262 szt./m2. Materace kieszeniowe są trwałe, odporne na duże obciążenia. Sprężyny mają trzy różne wysokości. W podstawowej ich długość to 12 cm. W wersji mini zostały skrócone o połowę i mają 6 cm, natomiast w wersji lux zostały wydłużone o 5 cm i mają długość 17 cm. Materace w wersji lux są mniej sztywne od dwóch pozostałych i miększe.

Materac multipocket 80x200 cm miękki - dla kogo będzie odpowiedni

Odbiorcami materacy kieszeniowych 80x200 cm miękkich są przeważnie dzieci oraz osoby lekkie. Powierzchnię takiego materaca stanowi podwójna warstwa pianki termoelastycznej Visco Memory. Nadaje ona materacowi niezwykłe właściwości. Materace termoelastyczne perfekcyjnie dopasowują się do wszystkich krzywizn ciała. Pianka Visco Memory reaguje na nacisk i temperaturę. Pod wpływem ciepła ciała mięknie i staje się plastyczna. Ciało się w niej zatapia, pianka je otula i delikatnie ogrzewa. Dla zmarzluchów to dodatkowy plus, dla osób, które się nadmiernie pocą może być powodem dyskomfortu. Pianka Visco Memory nie uczula, nie gromadzą się w niej chorobotwórcze drobnoustroje, jest bezpieczna dla alergików.

Materace kieszeniowe 80x200 cm z podwójną pianką Visco Memory czyli materace miękkie

Oferujemy w sprzedaży trzy modele materacy:

  • materac Rima 80x200 – to model miękki/ średnio twardy, z pianką wysokoelastyczną HR po stronie średnio twardej. Materac ma 21 cm wysokości.
  • materac Kano 80x200 – model miękki/ średnio twardy, z lateksem po stronie średnio twardej. Materac ma 23 cm wysokości.
  • materac Marti 80x200 – model miękki/ twardy, z kokosem lub trawą morską po stronie twardej, ma 22 cm wysokości.
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024