• Kategorie
  • Parametry
  • Średnio twarde materace kieszeniowe multipocket 100x200 cm H2 H3

Każdy materac średnio twardy 100x200 cm produkujemy po zakupie. Produkcja zajmuje nam maksymalnie 2 dni. Do wyboru mamy wykończenie lateksowe, molet czy z pianki visco. Wersja multipocket materaca zapewni dobre podparcie kręgosłupa.

Rynek materacy jest bogaty i różnorodny. Ilość oferowanych rozwiązań jest tak liczna, że niejednokrotnie utrudnia podjęcie decyzji. Jeżeli jednak zależy Ci na komfortowym i trwałym modelu powinieneś wybrać materac z wkładem kieszeniowym. Co to takiego wkład kieszeniowy zwany również pocketowym?

Kieszeniowe materace średnio twarde 100x200 cm

Materace kieszeniowe swoją nazwę zawdzięczają technicznym rozwiązaniom. Wykonane są z cylindrycznych sprężyn umieszczonych w materiałowych kieszonkach. Kieszonki są ze sobą z jednej strony zszyte a z drugiej sklejone, dzięki czemu rdzeń materaca jest stabilny. Same sprężyny nie są ze sobą połączone, pracują niezależnie od siebie, samodzielnie. Uginają się tylko w miejscu nacisku, perfekcyjnie dopasowując do kształtu sylwetki. Materace kieszeniowe 100x200 cm średnio twarde charakteryzują się elastycznością punktową. Kręgosłup, ramiona i biodra są dobrze podpierane. Ilość sprężyn wynosi 262 szt./m2 a ich długość zależy od wybranej wersji. Wyróżniamy trzy typy materacy ze względu na wysokość sprężyn. Są to materace standardowe (wysokość sprężyn wynosi 12 cm), materace mini (sprężyny skrócone o połowę i ich wysokość wynosi 6 cm), materace lux (wydłużone o 5 cm i ich wysokość wynosi 17 cm). Dzięki tym trzem typom, możliwość dopasowania materaca do naszych potrzeb i możliwości jest bardzo duża. Materace kieszeniowe występują we wszystkich rodzajach materacy bez względu na ich twardość, zarówno wśród materacy miękkich, materacy średnio twardych, materacy twardych jak również materacy bardzo twardych. Najliczniejszą grupę stanowią materace średnio twarde kierowane do osób w przedziale wagowym 60 – 100 kg.

Materace multipocket 100x200 cm średnio twarde

Materace kieszeniowe 100x200 cm średnio twarde stanowią najliczniejszą i najbardziej zróżnicowaną ofertę. Strona średnio twarda materaca może być wykonana z różnych surowców od pojedynczej warstwy pianki termoelastycznej Visco Memory przez piankę wysokoelastyczną, lateks, po piankę moletowaną i profilowana piankę Visco memory. Wszystkie oferowane materace są dwustronne, w różnych kombinacjach twardości.

Materace kieszeniowe 100x200 cm miękkie/ średnio twarde oraz miękkie/ twarde:

Materace kieszeniowe 100x200 cmśrednio twarde obustronnie:

Materace kieszeniowe 100x200 cm średnio twarde/ twarde:

Wszystkie te modele występują również w wersji z trawą morską zamiast kokosu. Wybór surowca należy do przyszłego użytkownika.

Materace kieszeniowe 100x200 cm średnio twarde/ bardzo twarde:

  • materac Pers 100x200 – pianka wysokoelastyczna HR i 2x warstwa kokosowa, wysokość 18 cm
  • materac Anisa 100x200 – pianka termoelastyczna Visco Memory i 2x warstwa kokosowa, wysokość 20 cm
  • materac Szejk 100x200 – pianka wysokoelastyczna HR oraz 2x warstwa kokosowa i końskie włosie, wysokość 18 cm
  • materac Szanti 100x200 – lateks i 2x warstwa kokosowa, wysokość 20 cm
  • materac Mila 100x200 – pianka Visco Memory i lateks oraz 2x warstwa kokosowa i końskie włosie, wysokość 20 cm
  • materac Omar 100x200 – pianka wysokoelastyczna HR i lateks oraz 2x warstwa kokosowa i końskie włosie, wysokość 20 cm
  • materac Asoka 100x200 – pianka termoelastyczna Visco Memory i lateks oraz 2x warstwa kokosowa i końskie włosie, wysokość 22 cm

Materace kieszeniowe o tak zróżnicowanej twardości pomiędzy stronami mają zastosowanie, gdy para znacznie różni się wagą i kupują dwa osobne materace do jednej ramy łóżka. Przy obracaniu materaca zamieniają się materacami i mogą nadal korzystać z preferowanej twardości. To również doskonałe rozwiązanie, gdy kupujemy materac do pokoju gościnnego. Możemy dostosować jego twardość do aktualnego gościa.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023