• Kategorie
  • Parametry
  • Średnio twarde materace kieszeniowe multipocket 160x200 cm H2 H3

Komfortowe materace multipocket kieszeniowe 160x200 cm znajdziesz właśnie u nas. Zależy Ci na wysokiej jakości, długiej żywotności materaca i spokojnym śnie? Zainwestuj w ekskluzywne materace 160x200 cm od Kaszmirowysen.pl

Materace średnio twarde dedykowane są licznej grupie odbiorców z przedziału wagowego 60 – 100 kg. Są to najbardziej zróżnicowane materace zarówno pod względem wysokości jak i użytych surowców. Wśród materacy 160x200 cm średnio twardych znajdują się: materace termoelastyczne, materace wysokoelastyczne HR, materace moletowane, materace z pianki profilowanej Visco Memory, materace lateksowe. Poza warstwami zewnętrznymi na jakość i komfort użytkowania materaca wpływa również wkład wewnętrzny. Materace kieszeniowe cieszą się dużą popularnością.

Materac kieszeniowy 160x200 cm średnio twardy – co to znaczy?

Wkład kieszeniowy wykonany jest ze sprężyn w kształcie walca w ilości 262 szt./m2. Sprężyny są wykonane z mocnego i trwałego drutu i umieszczone w materiałowych kieszonkach. Kieszonki są ze sobą z jednej strony zszyte a z drugiej sklejone. Same sprężyny nie są ze sobą w żaden sposób połączone. Pracują samodzielnie i niezależnie. Uginają się tylko w miejscu, w którym działa na nie siła. Doskonale amortyzują ruchy, co ma istotne znaczenie w komforcie osób, które dzielą z kimś materac. Przy zmianie pozycji partnerzy nie wybudzają się wzajemnie, osoba lżejsza nie stacza się w kierunku tej cięższej. Materace kieszeniowe 160x200 cm średnio twarde mogą mieć jedną z trzech wysokości sprężyn. W wersji standardowej sprężyny mają 12 cm wysokości. Dla bardziej wymagających klientów dodatkowo posiadamy materace w wersji mini, ze skróconymi o połowę sprężynami – ich wysokość to 6 cm oraz w wersji lux, gdzie sprężyny zostały wydłużone o 5 cm i mają wysokość wynoszącą 17 cm. Materace w wersji lux są miększe i mniej sztywne od pozostałych wersji. Materace kieszeniowe charakteryzują się dużą elastycznością punktową, dobrze wspierają całą sylwetkę dopasowując się do jej kształtów.

Materace kieszeniowe 160x200 cm średnio twarde są przewiewne, bezpieczne dla alergików. Wszystkie modele są dwustronne, każda ze stron nadaje się do użytku. Przy regularnym częstym obracaniu materaca znacznie wydłużamy jego żywotność. Materace występują w różnych kombinacjach twardości.

Materace obustronnie średnio twarde:

Materace średnio twarde/ twarde:

Materace średnio twarde/ bardzo twarde:

Materace miękkie/ średnio twarde:

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024