• Kategorie
  • Parametry
  • Średnio twarde materace kieszeniowe multipocket 180x200 cm H2 H3

Średnio twarde materace kieszeniowe 180x200 cm to modele oparte na 4 rodzajach konstrukcji: mini, zwykłej, podwyższonej Lux lub multipocket o zwiększonej prawie dwukrotnie ilości sprężyn dla jeszcze lepszego podparcia Twojego ciała.

Wygodny materac uprzyjemni każdy sen. Odpowiednio dobrane parametry sprawią, że będzie nam wygodnie i materac posłuży nam długo. Jego trwałość zależy od wybranego typu rdzenia oraz od dobrania twardości powierzchni do wagi użytkownika. Do najtrwalszych materacy zaliczamy te z wkładem kieszeniowym natomiast średnio twarda powierzchnia dedykowana jest osobom ważącym pomiędzy 60 a 100 kg.

Kieszeniowy materac średnio twardy 180x200 cm czyli jaki?

Materac kieszeniowy cechuje się odpornością na duże obciążenia oraz zapewnia wysoki komfort wypoczynku. Wykonany jest z cylindrycznych sprężyn w kształcie walca. Każda z nich umieszczona jest w osobnej kieszonce. Kieszonki są ze sobą z jednej strony sklejone a z drugiej zszyte. Sprężyny pracują niezależnie od siebie i uginają się tylko w miejscu nacisku. Zapewnia to elastyczność punktową materaca. Powierzchnia dopasowuje się do kształtu sylwetki. Materac kieszeniowy doskonale podpiera kręgosłup, ramiona, biodra, całe ciało dzięki dużej ilości sprężyn w ilości 262 szt./m2. Sprężyny mają 12 cm wysokości, jednak wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów każdy model występuje w trzech wersjach. We wspomnianej już standardowej wysokości sprężyn, w wersji mini - gdzie sprężyny zostały skrócone o połowę i mają 6 cm wysokości oraz w wersji lux- gdzie zostały wydłużone o 5cm i mają 17 cm wysokości. Szeroki zakres wysokości pozwala na dobranie materaca do oczekiwań i możliwości.

Materac multipocket 180x200 cm średnio twardy – zastosowane surowce.

Wśród materacy średnio twardych wyróżniamy materace wysokoelastyczne (z pianki HR), materace termoelastyczne (z pianki Visco Memory), materace lateksowe, materace z pianki moletowanej, materace z pianki profilowanej Visco Memory. Wszystkie te materace łączy wspólna twardość. Wszystkie są dwustronne i występują w różnych kombinacjach, zarówno pod względem twardości jak i zastosowanych surowców.

Materace kieszeniowe 180x200 średnio twarde obustronnie:

Materace kieszeniowe 180x200 średnio twarde/ twarde:

Wszystkie te modele występują również w wersji z trawą morską, którą możemy zastosować jako zamiennik kokosa.

Materace kieszeniowe 180x200 średnio twarde/ bardzo twarde:

Materace kieszeniowe 180x200 średnio twarde / miękkie:

Materace kieszeniowe 180x200 cm średnio twarde są dedykowane najliczniejszej grupie odbiorców. Duże zróżnicowanie może sprawiać problemy przy podjęciu ostatecznej decyzji. Jeżeli nie uda Ci się samodzielnie wybrać odpowiedniego modelu skontaktuj się z naszymi doradcami a oni chętnie pomogą Ci podjąć decyzję.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024