• Kategorie
  • Parametry
  • Średnio twarde materace kieszeniowe multipocket 200x200 cm H2 H3

Średnio twarde materace kieszeniowe multipocket 200x200 cm polecamy osobom o wadze do 100 kg. Różne konstrukcje pocketowe na jakich mogą być zbudowane nasze materace zapewni odpowiedni dobór wysokości materaca do Twojego łóżka.

Materace kieszeniowe 200x200 cm średnio twarde to komfortowe rozwiązanie dla licznej grupy odbiorców. Średnia twardość powierzchni kierowana jest do osób w przedziale wagowym 60 – 100 kg. Konstrukcja kieszeniowa nadaje materacom trwałość i odporność nawet na duże ciężary. Wśród materacy średnio twardych znajdziemy materace termoelastyczne (z pianką Visco memory), materace lateksowe, materace wysokoelastyczne z pianką HR, materace moletowane oraz materace z profilowaną pianką Visco Memory.

Kieszeniowe materace 200x2000 cm średnio twarde – budowa rdzenia

Rdzeń kieszeniowy wykonany jest z cylindrycznych sprężyn, z trwałego i mocnego drutu. Sprężyny umieszczone są w materiałowych kieszonkach. Pracują niezależnie i samodzielnie, uginają się tylko w miejscu nacisku. Materace kieszeniowe 200x200 cm średnio twarde dzięki cichej konstrukcji zapewniają komfortowy sen. Są doskonałą podporą dla kręgosłupa. Powierzchnia materaca doskonale dopasowuje się do kształtu sylwetki, optymalnie ją podpierając. Duża elastyczność punktowa sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie dla par. Wszystkie ruchy są bowiem amortyzowane, partnerzy nie wybudzają się wzajemnie, osoba lżejsza nie zsuwa się w kierunku cięższej. Sprężyny występują w ilości 262 szt./m2 i mają trzy wersje wysokości. W wersji podstawowej mają 12 cm, w wersji mini zostały skrócone o połowę i ich długość to tylko 6 cm. W wersji lux są wyższe o 5 cm i mają 17 cm wysokości.

Materace multipocket 200x200 cm ze średnio twardą powierzchnią

Materace kieszeniowe 200x200 cm średnio twarde są dwustronne, w różnych kombinacjach twardości.

Materace kieszeniowe 200x200 cm średnio twarde obustronnie dostępne w naszej ofercie:

Materace kieszeniowe 200x200 cm średnio twarde/ twarde:

Wszystkie modele występują zamiennie z warstwą trawy morskiej zamiast kokosu.

Materace kieszeniowe 200x200 cm średnio twarde/ bardzo twardy:

Materace kieszeniowe 200x200 cm średnio twarde/ miękki:

Sen jest ważnym elementem codzienności każdego człowieka. By prawidłowo funkcjonować powinniśmy się wysypiać. Zdrowy sen wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, na zdolność logicznego myślenia, uczenia oraz zapamiętywania oraz zdrowie. Wybierz model, który zagwarantuje Ci odpowiedni poziom komfortu.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024