• Kategorie
  • Parametry
  • Twarde materace kieszeniowe multipocket 200x200 cm H3 H4

Twarde materace kieszeniowe multipocket 200x200 cm posiadają w swojej budowie kokos lub trawę morską - są to naturalne, antyalergiczne surowce wzmacniające twardość każdego materaca. Zainwestuj w wysokiej klasy materac od KaszmirowySen.pl

Materace kieszeniowe to jeden z najczęstszych wybieranych typów materacy. Gwarantują komfort, trwałość a przy tym są przystępne cenowo. Ich wygodna powierzchnia gwarantuje przyjemny wypoczynek, materac kieszeniowy 200x200 cm twardy optymalnie podpiera sylwetkę, wspiera kręgosłup. Ugina się tylko w miejscu nacisku.

Kieszeniowy materac 200x200 cm twardy – konstrukcja rdzenia

Materac kieszeniowy 200x200 cm twardy wykonany jest z cylindrycznych sprężyn umieszczonych w materiałowych kieszonkach. Ilość sprężyn w liczbie 262 szt./m2 pracujących niezależnie jedna od drugiej, gwarantuje doskonałą elastyczność punktową materaca. Sprężyny pracują cicho, amortyzują wszelkie ruchy niwelując efekt falowania. Osoby śpiące na materacu nie wybudzają się wzajemnie przy zmianie pozycji. Jest to istotne szczególnie wtedy, gdy osoby różnią się wagą. Sen jest komfortowy i niczym nie zaburzony. Każdy model materaca występuje w trzech wariantach, zależnych od długości zastosowanych sprężyn. W wersji standardowej sprężyny mają 12 cm wysokości, w wersji mini zostały skrócone i mają tylko 6 cm wysokości, w wersji lux zostały one wydłużone o 5 cm i mają aż 17 cm wysokości. Daje to naprawdę spore możliwości wyboru.

Twardy materac multipocket 200x200 cm – surowce na warstwę wierzchnią

Twarda powierzchnia materaca zapewnia wygodny wypoczynek osobom, których waga przekracza 100 kg lub tym, które w takich powierzchnią gustują. Warstwę twardą stanowi mata kokosowa lub mata z trawy morskiej

Mata kokosowa w materacu kieszeniowym 200x200 cm twardym wykonana jest z włókien łupiny orzecha kokosowego. Włókna mają brązowy kolor, są sztywne, twarde i mocne. Dodatkowo przechodzą proces lateksowania, który wzmacnia ich odporność na wilgoć. Mata kokosowa ma właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Nie gromadzą się w niej grzyby, pleśnie i nie namnażają roztocza.

Trawa morska to kolejny, naturalny surowiec, który utwardza i stabilizuje powierzchnię materaca. Jest to kilka gatunków alg, które rosną przy nadmorskich brzegach. Trawa jest bogata w jod, który wraz z nią trafia do materaca. W niewielkich ilościach przez jakiś czas ulatnia się z materaca, zapewniając komfortowy wypoczynek alergikom i astmatykom. Jod jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania tarczycy i rozwoju komórkowego dzieci. Trawa morska jest również odporna na wilgoć, antybakteryjna i antygrzybiczna.

Materace kieszeniowe 200x200 cm twarde/ średnio twarde:

Materac kieszeniowy 200x200 cm twardy/ miękki czyli materac Marti 200x200 o wysokości 22 cm, wykonany z podwójnej warstwy pianki termoelastycznej Visco Memory i kokosu oraz Materac kieszeniowy 200x200 cm twardy obustronnie czyli materac Togo 200x200 o wysokości 18 cm z kokosem po obu stronach lub kokosem po jednej i trawą morską po drugiej stronie.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024