• Kategorie
  • Parametry
  • Twarde materace kieszeniowe multipocket 80x200 cm H3 H4

Dobierając materac twardy 80x200 cm zwróć uwagę na jego konstrukcje. Mocna budowa materaca zapewni właściwe podparcie ciała i komfortowy sen. Materac multipocket dostarczamy na płasko! Sprawdź sposób dostawy materaca przed zakupem.

Materac z wkładem sprężynowym to wygodny i trwały produkt. Szczególnie jeżeli rdzeń materaca stanowi konstrukcja kieszeniowa (pocketowa). Wykonana jest ze sprężyn w kształcie walca, umieszczonych w materiałowych kieszonkach. Kieszonki są ze sobą z jednej strony zszyte a z drugiej sklejone, ale sprężyny nie są ze sobą połączone i pracują niezależnie. Taki sposób łączenia gwarantuje elastyczność punktową czyli idealne podparcie sylwetki i dopasowanie do wszystkich krzywizn ciała. Materace kieszeniowe 80x200 cm twarde są trwałe i odporne na duże ciężary. Wśród nich posiadamy dodatkowy podział ze względu na wysokość sprężyn. W wersji podstawowej mają one 12 cm wysokości, w wersji lux zostały podwyższone o 5 cm a w wersji mini skrócone o 6 cm.

Dla kogo materace kieszeniowe 80x200 cm twarde

Tradycyjny podział naszych materacy to podział według twardości oraz przypisanych do nich przedziałów wagowych. Interesująca nas twardość czyli materace twarde dedykowane są osobom o wadze powyżej 100 kg. Pozostały podział przedstawia się tak:

Wróćmy jednak do materacy twardych. Ich wierzchnią warstwę stanowi mata kokosowa lub mata z trawy morskiej czyli surowce utwardzające i usztywniające powierzchnię. Mata kokosowa wykonana jest z włókien łupiny orzecha kokosowego. Włókna są bogate w sole mineralne, chroniące owoc przed szkodliwym działaniem drobnoustrojów i pleśni, zabezpieczają go przed ich wnikaniem do wewnątrz owocu. Te same właściwości posiada również warstwa kokosowa. Jest odporna na wilgoć, antybakteryjna i antyalergiczna. To surowiec w 100% naturalny, podobnie jak trawa morska. Trawa morska to kilka gatunków alg rosnących u nadmorskich wybrzeży. Jest bogata w pierwiastek jod, który pełni istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy oraz prawidłowym rozwoju komórkowym u dzieci. Wraz z trawą morską trafia on w minimalnych ilościach do materaca. Przez krótki czas w niewielkich ilościach się z niego ulatnia ułatwiając swobodne oddychanie astmatykom i alergikom.

Zarówno mata kokosowa jak i mata z trawy morskiej dobrze wchłaniają i odprowadzają wilgoć, co zapobiega rozwojowi bakterii czy roztoczy.

Osoby ciężkie mają zapewnione stabilne podparcie kręgosłupa, sympatycy twardych powierzchni będą się czuć komfortowo.

Twarde materace multipocket 80x200 cm do łóżka

Oferujemy materace twarde dwustronne z jedną stroną średnio twardą i drugą twardą:

Wszędzie możemy zamiast kokosu wybrać warstwę trawy morskiej. W ofercie również model miękki/ twardy czyli materac Marti 80x200. Ma 22 cm wysokości i ma po stronie miękkiej podwójną warstwę pianki Visco Memory a po stronie twardej warstwę kokosową lub warstwę trawy morskiej.

Materac obustronnie twardy to materac Togo 80x200 z kokosem po obu stronach. Materac Togo ma 18 cm wysokości. Materac twardy/bardzo twardy czyli materac Amir 80x200 ma po jednej stronie kokos lub trawę morską, po stronie bardzo twardej ma podwójną warstwę kokosową oraz końskie włosie.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024