• Kategorie
  • Parametry
  • Twarde materace kieszeniowe multipocket 90x200 cm H3 H4

Najlepiej Ci się śpi na powierzchni twardej? To świetnie! Mamy materace multipocket 90x200 cm utwardzone matą kokosową lub matą z alg morskich. Surowce te są naturalne i dobrze wpływają na regenerujący sen. Skorzystaj z naszej oferty!

Materace kieszeniowe wykonane są ze sprężyn w kształcie walca. Sprężyny umieszczone są w materiałowych kieszonkach, zszytych z jednej strony i sklejonych z drugiej. Dzięki temu, że sprężyny nie są ze sobą połączone i pracują niezależnie uginając się tylko w miejscu nacisku, materac doskonale dopasowuje się do sylwetki. Elastyczność punktowa zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa, bioder i ramion. Materace kieszeniowe 90x200 cm twarde zapewniają komfort osobom, które na nich śpią. Liczba sprężyn wynosi 262 szt./m2. Sprężyny mają aż trzy różne wysokości. W wersji standardowej materaca mają 12 cm wysokości, w wersji mini zostały skrócone o połowę i mają 6 cm wysokości a w wersji lux zostały wydłużone o 5 cm (materac jest mniej sztywny i twardy od dwóch pozostałych wersji).

Dla kogo materace kieszeniowe 90x200 cm twarde

Materace twarde to jedna z czterech kategorii twardości materacy. Pozostałe to: materace miękkie, materace średnio twarde oraz materace bardzo twarde. Każdej z tych kategorii przypisano konkretny przedział wagowy. Materace kieszeniowe 90x200 cm twarde polecamy osobom o wadze przekraczającej 100 kg.

Twardą powierzchnię stanowi mata kokosowa lub alternatywnie mata z trawy morskiej. Obie te warstwy posiadają właściwości antybakteryjne i antyalergiczne (nie uczulają), nie namnażają się w nich bakterie, grzyby i pleśnie. Są odporne na wilgoć, szybko ją wchłaniają i szybko odparowują do otoczenia. Jest to istotne dla osób z nadmierną potliwością.

Warstwa kokosowa wykonana jest z włókien łupiny orzecha kokosowego. Łupina jest bogata w sole mineralne, których rolą jest właśnie ochrona wnętrza kokosa przed chorobotwórczymi drobnoustrojami.

Trawa morska to kilka gatunków alg rosnących na nadmorskich brzegach. Jest bogata w jod, pierwiastek niezbędny do prawidłowego funkcjonowania tarczycy oraz prawidłowego rozwoju komórek u dzieci.

Twarde materace multipocket 90x200 cm

Oferta materacy kieszeniowych 90x200 cm twardych jest mocno zróżnicowana. Obejmuje materace dwustronne w różnych kombinacjach twardości. Materac Togo 90x200 to model obustronnie twardy z warstwą kokosu po obu stronach lub z trawą morską z jednej strony. Ma 18 cm wysokości. Model twardy/ bardzo twardy to materac Amir 90x200, o wysokości 19 cm, z kokosem po stronie twardej i podwójnym kokosem oraz końskim włosiem po stronie bardzo twardej. Materac miękki/ twardy to materac Marti 90x200. Po stronie miękkiej ma podwójną warstwę pianki termoelastycznej Visco Memory a po stronie twardej warstwę kokosu lub warstwę trawy morskiej. Jego wysokość wynosi 22 cm. Najliczniejsza grupa to materace średnio twarde/ twarde:

Oczywiście zamiast warstwy kokosowej istnieje możliwość wyboru trawy morskiej. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji klienta.

Posiadamy bardzo zróżnicowaną ofertę. Oprócz materacy kieszeniowych 90x200 cm twardych posiadamy wszystkie pozostałe twardości czyli materace kieszeniowe 90x200 cm miękkie, materace kieszeniowe 90x200 cm średnio twarde oraz materace kieszeniowe 90x200 cm bardzo twarde.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023