• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 105x190 / 190x105 cm do spania

Bardzo komfortowe materace 105x190 cm mocno podnoszą jakość Twojego snu. Wyspany i zregenerowany organizm jest pełen witalności i energii, nie opuszcza Cię dobry nastrój. Odpowiednie warunki wypoczynku są więc podstawą pozytywnego funkcjonowania.

Każdy z nas niezależnie od wagi może posiadać osobiste preferencje w kwestii twardości materaca, wysokości czy jego plastyczności. Wśród szerokiej oferty materacy 105x190 cm znajdziesz u nas modele niskie, materace wysokie, w podwójnej konstrukcji czyli tzw. multipocket i wiele wariantów w zależności od wybranej twardości. Sprawdź dokładnie jaki wymiar materaca potrzebujesz. Najlepiej nie sugerować się wymiarem łóżka czy rozmiarem pościeli jaką kupujesz, a po prostu zmierzyć miejsce na materac. Wtedy będziesz mieć pewność, że kupujesz prawidłowy rozmiar np. materac 105x190 cm.

Materac średnio twardy czyli uniwersalny wybór materaca 105x190 cm

 

Jeżeli nie posiadasz osobistych preferencji to rzeczywiście jest tak, że na materacu 100x190 cm średnio twardym wyśpi się każdy, niezależnie od wieku czy wagi. Jest to uniwersalna twardość, która może zawierać kilka bardzo fajnych materiałów. Do wyboru masz różne konstrukcje materaca 110x190 cm. Przykładowo model średnio twardy możesz wybrać w wersji multipocket czyli podwójna ilość sprężyn - będzie mocniejszy, albo w wersji np. lux czyli będzie wyższy i bardziej sprężysty. Do modelu średnio twardego możesz wybrać lateks pojedynczy bądź podwójny – szukaj go w materacach lateksowych. To bardzo wygodny i trwały materiał, zmiękcza powierzchnię, ale nie daje uczucia zapadania się, jest sprężysty i chłodny. Jeśli z kolei lubisz ciepło dobrym dodatkiem będzie pianka visco memory czyli materac termoplastyczny. Pianka ta otula i daje przyjemne uczucie ciepła. Piankę visco memory znajdziesz u nas też w wersji profilowanej czyli w kategorii materace z profilowaną pianką visco memory. Ale to nie wszystko, mamy jeszcze piankę profilowaną moletowaną.

Nie mam pojęcia jaki materac 105x190 cm wybrać

 

Szanowny kliencie! Jak widzisz wybór rozmiarów, wersji konstrukcji, materiałów jest duży. Nie martw się. Jeśli niewiele Ci to mówi, nie musisz studiować dniami właściwości poszczególnych warstw. W razie pytań czy wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem kontaktowym 577 777 361, mailem czy czatem. Dzwoń, pisz do nas z komfortowego otoczenia, a chętnie doradzimy w wyborze. Zapraszamy!