• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 100x190 / 190x100 cm do spania

Dobrej jakości materac 100x190 cm znajdziesz w KaszmirowySen.pl. Nasze materace to modele od miękkiego, poprzez średnio twardy, twardy, aż po bardzo twardy. Duży wybór surowców powoduje, że mamy 90 materacy w rozmiarze 100x190 cm. ☎ 577 777 361

Zaprojektowanie całkowicie własnego materaca od podstaw jeszcze nigdy nie było równie łatwe, co dzisiaj. Dzięki zaawansowanemu i jednocześnie prostemu w obsłudze interfejsowi strony Kaszmirowysen.pl umożliwiają krok po kroku spersonalizowanie własnego zamówienia i stworzenie całkowicie indywidualnego projektu na materac 100x190 cm. Klienci mają w ten sposób możliwość unikalnego wskazania nie tylko materiałów konstrukcyjnych, z których cały materac 90x190 cm zostanie wykonany przez producenta – inne parametry, które wybiera klient to oczywiście długość i szerokość materaca, jego stopień twardości czy naturalne i syntetyczne materiały stanowiące wypełnienie w zależności od zimowego czy letniego charakteru materaca.

Które materace 100x190 cm są najbardziej trwałe?

Przy projektowaniu materaców Multipocket bardzo ważne jest oczywiście jeszcze samo umiejscowienie poszczególnych kiszeni sprężynowych, więc klient ma również możliwość dokładnego prześledzenia i zmodyfikowania wszystkich kluczowych parametrów swojego materaca. Producent daje gwarancję nie tylko na sam materac jako cały produkt, ale osobno również na systemy kieszeniowe, które stanowią serce każdego takiego modelu – dlatego decydując się na zakup bezpośrednio od producenta, liczyć można na najbardziej trwałe oraz funkcjonalne rozwiązania.

Nie tylko wentylacja materaca ma znaczenie

Warto pamiętać, że odpowiednia wentylacja materaca 80x190 cm to nie jedyny parametr przekładający się na jego trwałość i funkcjonowanie po latach użytkowania. Równie ważna jest odpowiednia konserwacja materaca 110x190 cm oraz właściwe jego przechowywanie – w tym naturalnie transport. Z naszej strony troszczymy się o wyprodukowane materaca od początku do końca, a to oznacza, że nie tylko pozwalamy klientowi w każdej chwili obejrzeć wizualizację jego ostatecznego produktu, ale dodatkowo dbamy o to, aby materac 100x190 cm dotarł do klienta w idealnym stanie. A to oznacza jego wysyłkę w formie – na płasko – a nie zrolowanej, co niechybnie prowadzić mogłoby do uszkodzenia materaca bądź skrócenia okresu jego przydatności do użytkowania.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024