• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 110x180 / 180x110 cm do spania

Materace 110x180 cm to dosyć nietypowy rozmiar - mimo to wyprodukujemy go dla Ciebie w ciągu maksylanie 2 dni i wyślemy na płasko tak, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie i służył Ci długie lata. Zapraszamy do zapoznania się naszym asortymentem.

Na Kaszmirowysen.pl prezentujemy szeroką gamę materaców 110x180 cm, wykonanych z najlepszych materiałów. Sami zajmujemy się produkcją dostępnych tu towarów, dlatego możemy zagwarantować ich najwyższą jakość. Prezentujemy materace kokosowe, lateksowe, z pianki termoelastycznej i wysokiej klasy materace sprężynowe. Te ostatnie znacznie różnią się od klasycznych materaców opartych na działaniu sprężyn. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że każda sprężyna umieszczona jest w niezależnej kieszeni i działa odrębnie od pozostałych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami materacy 110x180 cm i złożenia zamówienia właśnie u nas.

Materac 110x180 cm dla osób wymagających

Nasz sklep prezentuje materace premium, które na pewno spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Istnieje możliwość wyboru twardości materaca, aby był on najwygodniejszą propozycją dla konkretnego klienta. Oferujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Każdy materac 110x180 cm w naszym sklepie jest dwustronny. Warstwa wełny owczej przeznaczona jest na sezon zimowy, a ta z owaty na okres letni. Zapewniamy też najwyższej klasy pokrowce kaszmirowe z paskami wentylacyjnymi, dzięki którym materac może być zawsze czysty.

Bogaty wybór rozmiarów materaców

Można u nas zamówić dowolnie wybrany model materaca w każdym rozmiarze. Produkt gotowy jest do wysyłki do Państwa w ciągu dwóch dni roboczych. Prezentujemy na przykład materace 70x180 cm do łóżek wąskich, materace 100x180 cm do popularnych łóżek jednoosobowych oraz materace 160x180 cm w sam raz do dużych łóżek małżeńskich. Nie rolujemy dostępnych u nas produktów, aby nie uszkodzić ich sprężyn i innych elementów. Naszym zdaniem w ten sposób są bardziej trwałe i przede wszystkim wygodne. Zapraszamy do złożenia zamówienia już dziś na Kaszmirowysen.pl! Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024