• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 160x180 / 180x160 cm do spania

Ostatnią rzeczą jaką brakuje do Twojej sypialni to materac 160x180 cm? Jesteś w odpowiednim miejscu - bez problemu wyprodukujemy materac w takim rozmiarze i dostarczymy Ci go bez rolowania, na płasko tak, aby służył Ci długie lata. Zapraszamy do zakupów.

W naszej ofercie prezentujemy wygodne i komfortowe materace 160x180 cm, które przeznaczone są do łóżek dwuosobowych. Nasze materace produkujemy samodzielnie, w oparciu o najlepsze surowce, aby zagwarantować ich wysoką jakość i wytrzymałość przez lata. U nas istnieje możliwość wyboru odpowiednich parametrów materaca 160x180 cm, aby idealnie dopasować go do Państwa wymagań i preferencji. Dodatkowo oferujemy także praktyczne pokrowce wykonane z kaszmiru. Wyposażamy je w otwory wentylacyjne z boku, dla zachowania optymalnej higieny. Zapraszamy do zrobienia u nas udanych zakupów.

Wysokiej klasy materace 160x180 cm do łóżek

Naszym zdaniem zakup materaca to inwestycja na długie lata w komfort, a przede wszystkim zdrowie. Wiele osób cierpi dziś na problemy z kręgosłupem, a rozwiązaniem może okazać się właśnie dopasowanie właściwego materaca. My prezentujemy materace z pianki termoelastycznej, które najlepiej dostosowują się do ciała i stanowią doskonałe podparcie, nie wywołując żadnych ucisków. Udostępniamy też materace z lateksu, profilowane, sprężynowe i kokosowe. Każdy z surowców nieco inaczej zachowuje się podczas snu, dlatego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami. Każdy materac 160x180 cm jest dwustronny. Przygotowaliśmy jedną stronę z owczej wełny na zimę oraz drugą z owaty na okres letni.

Szeroka gama rozwiązań

W naszym sklepie można dopasować indywidualnie twardość materaca, aby spełniał on idealnie swoją rolę. Oferujemy zarówno materace miękkie, jak i średnio twarde, twarde oraz bardzo twarde. Można tu też zamówić materac w dowolnym rozmiarze. Dla dzieci proponujemy na przykład materace 60x180 cm, które starczą im na długie lata, dla młodzieży materace 100x180 cm o wygodnej i praktycznej szerokości, a dla par najwygodniejsze materace 180x180 cm, które zapewniają maksimum komfortu. Każdy materac wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta i wysyłamy go w ciągu dwóch dni roboczych. Zapraszamy!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024