• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 125x240 / 240x125 cm do spania

Dowiedz się więcej o materacach 125x240 cm od doświadczonych konsultantów, Nie wstydź się zadawać pytań i wyjaśniaj wszelkie wątpliwości. Im więcej wiesz, tym większa szansa, że dokonasz świadomego zakupu. Na naszych materacach się nie zawiedziesz.

 

Materac 125x240 cm jest standardowym, pojedynczym materacem. Wygodny, kieszeniowy wkład zewnętrzny gwarantuje wysoki poziom komfortu a wysoka jakość użytych materiałów trwałość. Materace kieszeniowe dostępne w naszym sklepie to produkty o najwyższym standardzie. Staramy się, by w 100% satysfakcjonowały naszych klientów i zapewniały wygodny, wydajny sen. Nasze materace 125x240 cm to sprawdzone i trwałe produkty, wykonane z najwyższej jakości, atestowanych materiałów. Są w pełni bezpieczne dla użytkowników, posiadają niezbędne certyfikaty.

Różne rozmiary pojedynczych łóżek

W zależności od dostępnego miejsca, jeżeli tylko możemy sobie pozwolić na duży rozmiar materaca, warto kupić jak największy. Materac 105x240 cm zapewni nam więcej swobody, komfortu. Niestandardowe rozmiary pozwalają na zagospodarowanie nawet najmniejszej przestrzeni. Materac 130x240 cm, które wypełnią nam całe dostępne miejsce (na przykład we wnęce), bez niepotrzebnego marnowania przestrzeni. O zakupie dwóch osobnych materacy warto pomyśleć, gdy partnerzy znacząco różnią się wagą. Dwa oddzielne materace  możemy umieścić w jednej ramie łóżka, bez potrzeby zrezygnowania z komfortu snu jednej osoby.

Wyjątkowe cechy materaca pocketowego

O wyjątkowym standardzie naszych materacy świadczy fakt, że w ofercie posiadamy głównie wkłady sprężynowe kieszeniowe. Ich cechą charakterystyczną jest doskonałe podparcie ciała we wszystkich strategicznych miejscach i idealne dopasowanie do sylwetki. To wszystko dzięki cylindrycznym sprężynom, umieszczonym w materiałowych kieszonkach i pracującym niezależnie od siebie. W ofercie posiadamy materace w czterech stopniach twardości. Wśród materacy miękkich znajdziemy materace wykonane z podwójnej pianki termoelastycznej visco memory, wśród materacy średnio twardych posiadamy materace wysokoelastyczne lub materace lateksowe. Materace kokosowe lub z trawy morskiej zaliczamy do materacy twardych. By uzyskać bardzo twardą powierzchnię stosujemy podwójną warstwę kokosową i warstwę końskiego włosia. Wybór twardości materaca powinniśmy dokonywać na podstawie wagi. Im jest ona wyższa, tym twardszy powinien być materac.

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.