• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 135x155 / 155x135 cm do spania

Materace w rozmiarze 135x155 cm spełnią marzenie każdego dziecka, które chce mieć duże miejsce do wypoczynku, lubi otaczać się maskotkami, które muszą mieć swoje miejsce. Idealne również dla dziecka, które mocno się wierci.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą materacy 135x155 cm dla każdego. Znajdziesz u nas niemal każdy wymiar, typowy i nietypowy. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów, nie z tanich zamienników. Materac są solidne i komfortowe. Nie zawiedzie Cię jakość ani trwałość. Oferujemy dostawy za pośrednictwem firmy przewozowej, nie zginamy, nie rolujemy materacy 135x155 cm co świadczy o ich konkretnej, mocnej budowie. Masz pewność, że materac 135x155 cm dotrze do Ciebie bez uszkodzeń i będzie służył długo.

Materac 135x155 cm dla dziecka

 

Przy wyborze materaca 140x155 cm dla dziecka spróbuj postawić się na jego miejscu. Mała waga dziecka nie wymaga materacy twardych. Polecamy wybór modeli albo miękkich albo średniej twardości. Do wyboru masz wiele materiałów takich jak:

  • pianka visco memory, która użyta podwójnie tworzy materac miękki

  • lateks, który nadaje sprężystości i jest w materacach średnio twardych

  • piankę moletowaną czyli laserowo wycinaną, co zapewnia lepszą wentylację i sprężystość, znajduje się po stronie średnio twardej

Dobrym wyborem jest wybór dwóch różnych stron czyli jednej strony miękkiej, drugiej średnio twardej. To optymalne rozwiązanie zwłaszcza dla dzieci szkolnych czy młodzieży, ze względu na ich stały wzrost. Z wiekiem zmieniają się potrzeby organizmu i preferencje.

Materac 135x155 cm dla osoby dorosłej

 

Materac130x155 cm dla dorosłych to temat rzeka. Na szczęście znajdziesz u nas szeroką ofertę modeli różnej twardości i w rożnych konfiguracjach konstrukcyjnych. Mamy modele materacy 145x155 cm od materacy miękkichpo materace bardzo twarde. Znajdziesz materace na mocnej konstrukcji z podwojoną ilością sprężyn - multipocket i wersje wyższe - lux, na dłuższej sprężynie przez co bardziej sprężyste. Jeśli lubisz materace twarde koniecznie sprawdź ofertę z dodatkiem końskiego włosia. Końskie włosie to naturalny materiał, mocno utwardzający powierzchnię i dobrze wentylujący. Jeśli lubisz szybko reagujące powierzchnie, bez uczucia zagłębiania się w materac wybierz dodatek lateksu. W ofercie znajdziesz modele z dodatkiem pojedynczego albo podwójnego lateksu, to bardzo komfortowy dodatek.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 08.03.2024