• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 145x155 / 155x145 cm do spania

Materac 145x155 cm pomieści bez problemu dwójkę małych dzieci. Jeżeli rodzeństwo lubi spać razem ten rozmiar sprawdzi się idealnie. Wszystkie materace wykonane są ze sprawdzonych i bezpiecznych surowców i pokryte kaszmirowym pokrowcem.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą materacy 145x155 cm. Wyprodukowane z wysokogatunkowych materiałów, starannie wykonane, z dbałością o każdy szczegół. Materace 145x155 cm cechują się doskonałą jakością i odpornością na użytkowanie. Dzięki dużej trwałości będą nam służyć w niezmienionym stanie przez wiele lat. Istotną cechą, która ma na to wpływ jest to, że wszystkie nasze materace są dwustronne. Obie strony nadają się do użytkowania. Obracając materac 150x155 cm regularnie dajemy „odpocząć” jednej stronie. Brak intensywnej eksploatacji zwiększa jego trwałość.

Dzięki pomocy konsultantów wybierzesz najlepszy model materaca 145x155 cm

 

Nowy materac to inwestycja na dłuższy czas, należy więc dobrze przemyśleć wybór. Źle dobrany model sprawi, że jakość naszego życia znacząco się obniży. Zbyt twardy lub zbyt miękki materac mogą powodować bóle kręgosłupa, napięcie mięśni. Jeszcze gorzej, kiedy przyczyni się do długo trwającej bezsenności. Brak snu skutkuje bowiem spadkiem wydajności organizmu, brakiem koncentracji, nerwowością. Odpowiednia powierzchnia materaca 140x155 cm oraz świetnej jakości wkład wewnętrzny to czynniki mające ogromny wpływ na odczuwany komfort. Jeżeli masz problem z podjęciem ostatecznej decyzji lub nie masz pojęcia od czego zacząć wybór, skontaktuj się z naszymi doradcami. Udzielą Ci profesjonalnej porady, pomogą wybrać najlepsze parametry. Ryzyko, że otrzymasz niewygodny materac spadnie do minimum.

Rodzaje materacy 145x155 cm według warstw zewnętrznych

 

Ze względu na zastosowane surowce materace dzielimy na materace lateksowe, materace termoelastyczne, materace profilowane, materace z profilowaną pianką viscomemory, z trawą morską, z końskim włosiem, materace kokosowe. Każdy posiada indywidualne właściwości, charakterystyczne cechy, które wyróżniają go spośród innych. Dzięki temu klient ma większe możliwości wyboru i zaspokojenia oczekiwań. Wszystkie materiały są bezpieczne dla zdrowia, posiadają atesty i certyfikaty. Bez obaw mogą być użytkowane przez dzieci i osoby dorosłe.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024