• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 140x175 / 175x140 cm do spania

Znajdź to czego szukasz, czyli wygodę i wysoką jakość produktu. Produkowane przez nas materace 140x175 cm zapewniają relaksujący sen. Królewski wypoczynek jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko dobrze dopasować model materaca do oczekiwań.

 

Wybór odpowiedniego materaca 140x175 cm być trudny, dlatego warto zapoznać się z podstawowymi informacjami dotyczącymi budowy materaca. Jako firma kaszmirowysen.pl możemy pochwalić się mocną konstrukcją sprężynową, najwyższą jakością surowców i dużą rzeszą zadowolonych klientów. Materace są u nas produkowane po złożonym zamówieniu w ciągu 2 dni i dostarczane na płasko. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszą ofertą na materac 140x175 cm znajdziesz taki, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

 

Czterostopniowa skala twardości materaca 140x175 cm

Waga osoby dla której dobieramy materac jest kluczowa przy wyborze twardości materaca. Dla osób do 60kg zalecamy materac miękki czyli taki, który będzie miał w budowie podwójną warstwę pianki visco. Materac średnio twardy będzie odpowiedni dla osób w przedziale wagowym 60-100kg. Materac średnio twardy w budowie posiada pojedynczą piankę visco, lateks czy warstwę moletową. Każda pianka do dodatkowy komfort i różne właściwości. Pianka visco jest plastyczna, otula nasze ciało, lateks zwiększa obieg powietrza i będzie dobry dla alergików a pianka moletowa posiada właściwości mikromasujące. Materac twardy jest dla osób ważących ponad 100kg a materac bardzo twardy gdy waga przekracza 120kg. W budowie materaca twardego znajdziemy warstwę kokosu czy trawy morskiej. W modelach bardzo twardych stosujemy połączenie podwójnej warstwy kokosu albo jeszcze dodatkową warstwę maty z końskiego włosia.

 

Konstrukcja materaca 140x175 cm

 

W ofercie posiadamy materace 135x175 cm piankowe lub na konstrukcji sprężynowej.

Materace na konstrukcji sprężynowej dzielimy na:

- materace kieszeniowe pocketowe z ilością sprężyn 262szt/m2

- materace kieszeniowe multipocket z ilością sprężyn 510szt/m2

- materace kieszeniowe mini z niższą sprężyna

- materace kieszeniowe lux z wydłużoną sprężyną

Wierzymy, że zakupiony materac 145x175 cm w naszej firmie posłuży Ci lata a wypoczynek na nim będzie przyjemnością.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024