• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 145x175 / 175x145 cm do spania

Wyposażenie pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie. Masz już kącik zabaw, szafę na ubrania i schowek na zabawki, pozostał już tylko materaca do spania ale brak miejsca? Nie martw się, specjalizujemy się w nietypowych wymiarach materacy jak 145x175 cm.

 

 

Jeśli cenisz sobie jakość produktów i Polskie wykonanie mamy ofertę, która powinna cię zainteresować. Materace 145x175 cm produkujemy od lat i dbamy o każdy szczegół, od wyboru surowców po dostawę, która odbywa się prywatnym dostawcą na płasko, bez zginania materaca. W naszej ofercie znajdziesz materac 145x175 cm o zróżnicowanej budowie i konstrukcji.

 

Szeroki wachlarz możliwości

Wybór materaca wcale nie musi być mały! Szeroki asortyment to pewność, że każdy znajdzie materac zgodny z oczekiwaniami. Wyróżniamy cztery stopnie twardości materacy, które mogą być dowolnie łączone ponieważ tworzymy materace dwustronne:

- H1- strona miękka odpowiednia dla wagi do 60 kg

- H2- strona średnio twarda odpowiednia dla wagi w przedziale 60-100 kg

- H3- strona twarda odpowiednia dla wagi w przedziale 100-120 kg

- H4- strona bardzo twarda odpowiednia dla wagi ponad 120 kg

 

Niezależnie, który model materaca wybierzesz wyprodukujemy go w ciągu 2 dni i przekażemy przewoźnikowi w celu dostawy.

 

Surowce z jakich tworzymy materace 145x175 cm

Pianka HR to materiał, który znajdziemy we wszystkich modelach. Stanowi bazę, na którą dokładając kolejne warstwy tworzymy np. stronę miękką. Wspomniana strona miękka materaca 140x175 cm posiada w budowie dwie warstwy pianki visco. Pianka Visco Memory reaguje na nacisk i temperaturę przez co doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. W materacach średnio twardych wysoki komfort zapewni warstwa lateksowa. Lateks zwiększa obieg powietrza dzięki specjalnym kanalikom, podpiera równomiernie i dobrze wpływa na jakość snu. Ostatnia kategoria to materace twarde i bardzo twarde. Materiały, które wpływają na twardość materaca 100x100 cm to trawa morska, kokos i końskie włosie.

Kupując materac 150x175 cm do wyboru masz modele piankowe i na konstrukcji sprężynowej. Służymy pomocą, jeśli samodzielny zakup sprawia trudność. Zadzwoń 577 777 361.

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.