• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 150x155 / 155x150 cm do spania

Wyprodukujemy materac 150x155 cm w dwa dni robocze i dostarczymy go na płasko, bez rolowania i zginania. Możesz mieć pewność, że materac dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Na formatkę pocketową dajemy 30 lat gwarancji, jesteśmy pewni jej jakości.

Zdrowy, wydajny sen jest ważnym elementem codzienności. Pozwala nam się zregenerować, nabrać sił, zachować pozytywny nastrój oraz wspomaga koncentrację i wydajność w pracy. Jednym z czynników, które mają wpływ na nasz sen jest wygodny materac 150x155 cm. To od niego w dużej mierze zależy, czy będziemy się wysypiać. Wybór materaca 150x155 cm powinien być uzależniony od wagi i indywidualnych preferencji.

Materac 150x155 cm w różnych twardościach

Materace podzieliliśmy według wagi w czterostopniowej skali. W dużym stopniu ułatwia ona wybór odpowiedniego modelu materaca 150x155 cm. Skala przedstawia się następująco:

Poza twardością istotne są również materiały zewnętrzne, posiadające odmienne cechy i właściwości. Pianka termoelastyczna visco memory w materacu 155x155 cm dopasowuje się do ciała pod wpływem temperatury i nacisku. Im wyższą temperaturę osiąga tym bardziej miękka i plastyczna się staje. Lateks to materiał bardzo sprężysty i odporny na wygniatanie. Materace lateksowe doceniają osoby, dla których spore znaczenie ma przewiewność materaca (ze względu na ich wzmożoną potliwość). Poza wymienionymi surowcami, w produkcji naszych materacy 145x155 cm stosujemy także końskie włosie, trawę morską, warstwę kokosową, piankę wysokoelastyczną HR oraz piankę moletowaną.

Wyjątkowy pokrowiec materaca 150x155 cm

Powodem do dumy są również nasze pokrowce. Uszyte z miękkiej i przyjemnej dla ciała wełny z kóz kaszmirskich. Pozyskuje się ją poprzez ręczne wyczesywanie. Dzięki niej pokrowiec jest wyjątkowo puszysty, gruby i mięsisty. Jego gramatura wynosi 450 g/m2. Pokrowiec jest wzmocniony siatką wentylującą 3D. Wzdłuż krótszego i dłuższego boku posiada wszyty suwak. Ułatwia on zdejmowanie pokrowca w celu wyprania. Dzięki temu na długo pozostaje czysty i świeży. Należy jednak przestrzegać wytycznych odnośnie temperatury prania, rodzaju środków piorących oraz suszenia.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024