• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 150x180 / 180x150 cm do spania

Komfort naszych materacy 150x180 cm to standard. Wybieraj materace miękkie, średnio twarde, twarde lub bardzo twarde - sprawdź wagę osób śpiących na nim i dobierz wg tego schematu. Dodatkowo oferujemy pomoc w doborze materaca ☎ 577 777 361

Udostępniamy dla Państwa szeroką gamę materaców 150x180 cm, które najchętniej wybierane są do sypialni dwuosobowych. Szerokość materaca jest optymalna i mieści się też w mniejszych pokojach, a jednocześnie zapewnia obojgu partnerom odpowiednią wygodę. Prezentujemy materace wykonane z różnych materiałów i w różnych stopniach twardości. Naszym zdaniem każdy klient powinien dopasować materac 150x180 cm do swoich preferencji. Prezentujemy także luksusowe pokrowce na materace z kaszmiru, które gwarantują higienę i czystość, ponieważ wyposażone są w praktyczny boczny panel wentylacyjny. Zachęcamy do zrobienia zakupów na Kaszmirowysen.pl!

Materace 150x180 cm o idealnych parametrach

Każdy materac produkujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia od klienta, aby zawsze otrzymywał on produkt fabrycznie nowy. Oferujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde, a nawet twarde. Najlepiej wybierać stopień twardości kierując się swoim wzrostem oraz wagą. Wówczas zapewni najlepsze podparcie we właściwych punktach kręgosłupa. Zapewniamy nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, lateksowe, profilowane, z pianki termoplastycznej oraz kokosowe. Każdy materiał nieco inaczej zachowuje się w kontakcie z leżącym na nim ciałem.

Surowce najwyższej jakości

Bardzo zależy nam na tym, aby oferować Państwu produkty klasy premium. Wszystkie materace produkujemy w oparciu o surowce pierwszego gatunku. Można tu wybrać dowolny rozmiar materaca. Udostępniamy na przykład:

Materac jest gotowy do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych od momentu złożenia przez Państwa zamówienia. Produkt obejmujemy dwuletnią gwarancją. W czasie transportu materace nie są rolowane, ponieważ naszym zdaniem taka pozycja może negatywnie wpłynąć na ich funkcjonalność. Życzymy udanych zakupów na Kaszmirowysen.pl!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024