Materac do łóżka 150x180 180x150 cm do spania

Udostępniamy dla Państwa szeroką gamę materaców 150x180 cm, które najchętniej wybierane są do sypialni dwuosobowych. Szerokość materaca jest optymalna i mieści się też w mniejszych pokojach, a jednocześnie zapewnia obojgu partnerom odpowiednią wygodę. Prezentujemy materace wykonane z różnych materiałów i w różnych stopniach twardości. Naszym zdaniem każdy klient powinien dopasować materac 150x180 cm do swoich preferencji. Prezentujemy także luksusowe pokrowce na materace z kaszmiru, które gwarantują higienę i czystość, ponieważ wyposażone są w praktyczny boczny panel wentylacyjny. Zachęcamy do zrobienia zakupów na Kaszmirowysen.pl!

Materace 150x180 cm o idealnych parametrach

Każdy materac produkujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia od klienta, aby zawsze otrzymywał on produkt fabrycznie nowy. Oferujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde, a nawet twarde. Najlepiej wybierać stopień twardości kierując się swoim wzrostem oraz wagą. Wówczas zapewni najlepsze podparcie we właściwych punktach kręgosłupa. Zapewniamy nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, lateksowe, profilowane, z pianki termoplastycznej oraz kokosowe. Każdy materiał nieco inaczej zachowuje się w kontakcie z leżącym na nim ciałem.

Surowce najwyższej jakości

Bardzo zależy nam na tym, aby oferować Państwu produkty klasy premium. Wszystkie materace produkujemy w oparciu o surowce pierwszego gatunku. Można tu wybrać dowolny rozmiar materaca. Udostępniamy na przykład:

Materac jest gotowy do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych od momentu złożenia przez Państwa zamówienia. Produkt obejmujemy dwuletnią gwarancją. W czasie transportu materace nie są rolowane, ponieważ naszym zdaniem taka pozycja może negatywnie wpłynąć na ich funkcjonalność. Życzymy udanych zakupów na Kaszmirowysen.pl!

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni