• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 60x180 / 180x60 cm do spania

Małe materace 60x180 dedykujemy przede wszystkim dzieciom. Znajdziesz u nas materace z pianki termoelastycznej dedykowane naszym najmłodszym użytkownikom, są również materace lateksowe i kokosowe. Zapraszamy do zakupów.

Nasz sklep prezentuje szeroki wybór wygodnych i komfortowych materaców 60x180 cm, które dedykowane są przede wszystkim do pokoi dzieci i nastolatków. Ten rozmiar zdaje rezultat także w internatach i hotelach, które oferują różnego rodzaju pokoje swoim gościom. Sami zajmujemy się produkcją dostępnych u nas materacy 60x180 cm, dlatego możemy zagwarantować ich wysoką jakość. Wybieramy tylko surowce pierwszego gatunku, które sprawiają, że każdy materac jest trwały i zapewnia zdrowy sen. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Materace 60x180 cm różnego rodzaju

Wybierając materac, najlepiej zacząć od wyboru materiału, z którego został wyprodukowany. U nas można znaleźć na przykład materace lateksowe, termoelastyczne, kokosowe, Multipocket i kieszeniowe. Każdy z produktów inaczej zachowuje się w kontakcie z ciałem i zapewnia nieco inny rodzaj podparcia, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi opisami. Kolejnym krokiem jest dopasowanie twardości materaca do gabarytów jego użytkownika. Polecamy materace miękkie, średnio twarde, twarde oraz bardzo twarde z naszej oferty. Każdy z nich jest dwustronny – stronę z owaty proponujemy na czas letni, a z owczej wełny na okres zimowy. U nas można też dopasować idealny kaszmirowy pokrowiec z paskiem wentylacyjnym do każdego materaca 60x180 cm. Zapewni on czystość i higienę.

Rozmaite rozmiary materaców do pokoi dziecięcych

Niezależnie od tego, czy poszukujecie Państwo materaca do domu, czy też do hotelu, jesteśmy przekonani, że znajdziecie u nas idealny produkt. Każdy materac wykonujemy na indywidualne zamówienie, aby trafiał do Państwa fabrycznie nowy. Udostępniamy na przykład:

Gotowy produkt wysyłamy w ciągu dwóch dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Nigdy nie rolujemy materaców, aby nie uszkodzić struktury ich sprężyn. Zapraszamy do złożenia zamówienia na Kaszmirowysen.pl!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024