• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 165x235 / 235x165 cm do spania

Materace 165x235 cm produkujemy z dużą dbałością o najmniejszy szczegół. Począwszy od wyboru surowców, poprzez produkcję, aż po dostarczenie do klienta. Używamy najwyższej jakości materiałów, przewozimy materace na płasko, nie są zginane i się nie gniotą.

Marzysz o eleganckiej, stylowej sypialni? Starannie dobierasz kolory ścian, dodatki, dbasz o to by stylizacja była spójna. Nie zapomnij jednak o tym, że najważniejszym elementem wyposażenia sypialni jest wygodne łóżko, a konkretniej materac 165x235 cm. To głównie on będzie wpływał na komfort Twojego wypoczynku. Zapewni Ci spokojny, regenerujący sen. Dobrze dobrany materac 165x235 cm to istotny parametr wpływający na jakość snu.

 

Królewska sypialnia i królewski materac 165x235 cm

 

Bez najmniejszych wątpliwości zasługujesz na najwyższy poziom komfortu, najwyższą jakość użytych materiałów, profesjonalną pomoc i bezpieczny transport zakupionego materaca 170x235 cm. To wszystko oferujemy w sklepie Kaszmirowysen.pl. Każdy z naszych klientów zasługuje na profesjonalną obsługę. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Ich wiedza i doświadczenie pomogą Ci wybrać odpowiedni model materaca 160x235 cm. Królewski komfort zapewniają materace pocketowe, posiadające elastyczność punktową i dopasowujące się perfekcyjnie do kształtu sylwetki.Materace kieszeniowe dzielimy na multipocketowe, w których ilość sprężyn nie wynosi 262 szt/m2, ale została podwojona i ich liczba to 510 szt/m2. Są mniejsze i gęściej ułożone. Zapewniają jeszcze większy komfort. Wyróżniamy również wersję max (sprężyny dłuższe o 5 cm) oraz mini (sprężyny skrócone o 6 cm) materaca.

 

Atestowane materiały bezpieczne dla użytkownika

 

Wszystkie użyte w produkcji surowce posiadają niezbędne certyfikaty. Mają właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne, nie namnażają się w nich szkodliwe drobnoustroje.

Materace lateksowe czy materace kokosowe? Ich wybór zależy od naszej wagi. Materace miękkie i materace średnio twarde wykonane są z lateksu, pianki moletowanej, pianki wysokoelastycznej HR, pianki moletowanej visco memory oraz pianki termoelastycznej visco memory.Materace kokosowe oraz materace z trawą morską i końskiego włosia zaliczamy do kategorii materacy twardych i bardzo twardych. Wybierając twardość materaca powinniśmy kierować się naszą wagą. Podział materacy przedstawia się następująco:

  • materace miękkie (waga poniżej 60 kg)

  • materace średnio twarde (waga pomiędzy 60 – 100 kg)

  • materace twarde (waga powyżej 100 kg)

  • materace bardzo twarde (waga powyżej 120 kg)

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024