• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 175x200 / 200x175 cm do spania

Szeroki i ekskluzywny materac 175x200 cm dla par i nie tylko. Jeżeli marzy Ci się ogromne łóżko tylko dla siebie, nic nie stoi na przeszkodzie byś to marzenie spełnił. Sprawdź dostępne modele, weź pod uwagę to czego oczekujesz i śmiało dokonuj zakupu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą materacy otulonych kaszmirową powłoką. Posiadamy materace 175x200 cm zróżnicowane pod względem twardości, wysokości czy budowy. W naszej bogatej ofercie materacy 175x200 cm znajdziesz dla siebie odpowiedni model niezależnie od wagi czy preferencji. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały, trwałe i solidne. Stawiamy na produkt rodzimy, wszystko co można zakupić w kraju jest u nas kupowane.

 

Materace 175x200 cm zróżnicowane pod względem budowy

 

Materace 175x200 cm mogą różnić się budową czyli mogą mieć konstrukcję sprężynową lub być wykonane w całości z bloku pianki. Wśród dostępnych modeli znajdą Państwo:

  • materace piankowe

  • materace sprężynowe pocketowe z ilością sprężyn 262 sztuki/m2

  • materace multipocket czyli niemal podwójna ilość sprężyn tj. 510 sztuk/m2

  • materace w wersji Lux czyli wyższe modele, z dłuższymi sprężynami nadającymi większej sprężystości całemu materacowi, ich ilość to 262 sztuki/m2

  • materace w wersji Mini czyli niższe sprężyny w ilości 262 sztuki/m2, zapewniają wysoki komfort i trwałość przy ograniczonej grubości materaca

 

Materace 175x200 cm zróżnicowane pod względem twardości

 

W zależności od wagi czy preferencji możesz wybrać u nas modele materaca 180x200 cm od miękkich po materace bardzo twarde. Przyjmujemy cztery stopnie twardości:

Dodatkowo w każdej z kategorii można żonglować konstrukcją czy materiałami dodatkowymi, co pozwoli na konkretniejsze dopasowanie modelu do oczekiwać: przykładowo średnio twardy materac 170x200 cm może być w wersji wysokiej tzw. Lux i zawierać podwójny lateks, ale średnio twardy będzie też model materaca pocketowy w wersji klasycznej z pianką profilowaną czy plastyczną pianką visco memory. Jeśli budowa materaca 165x200 cm jest dla Ciebie wielką niewiadomą skorzystaj z naszej pomocy. Jesteśmy tutaj dla Ciebie, chętnie przeprowadzimy Cię przez proces zakupów, ujawniając tajniki materiałów i doradzając najlepszy wybór.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024