UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 8.12.2021 zostaną dostarczone przed Świętami Bożego Narodzenia**.
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane przed lub po Nowym Roku.
* opłacone tzn. zostaną zaksięgowane pieniądze na naszym koncie
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 180x180 cm do spania

Duży, kwadratowy materac 180x180 cm to komfortowe miejsce do codziennego odpoczynku. Zapraszamy do wyboru jednego z 90 modeli naszych materacy. Gwarantujemy, że jeśli zostanie odpowiednio dobrany do wagi osób śpiących będzie zapewniał spokojny sen.

Sen to jedna z naszych najważniejszych życiowych potrzeb. Jest nam niezbędny do właściwego funkcjonowania organizmu. Naszym zdaniem dobrze dopasowany do potrzeb użytkownika materac 180x180 cm zapewnia idealny poziom snu i bezpieczeństwo dla kręgosłupa. Prezentujemy modele wykonane z różnych materiałów, a każdy z nich nieco inaczej zachowuje się w kontakcie z ciałem użytkownika. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z asortymentem materaców 180x180 cm i złożenia zamówienia na Kaszmirowysen.pl. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów.

Materace 180x180 cm w wersji premium dla wymagających klientów

Sami zajmujemy się produkcją dostępnych u nas materaców. Wybieramy tylko surowce pierwszego gatunku, aby nasz towar był trwały i wytrzymały. Znajdziecie u nas Państwo materace lateksowe, z pianki termoelastycznej, sprężynowe kieszeniowe i sprężynowe Multipocket, jak również inne nowoczesne modele. Istnieje także opcja wyboru odpowiedniego stopnia twardości materaca. Zapewniamy modele miękkie, twarde, a także o średnim stopniu twardości. Najlepiej wybierać ten parametr kierując się swoimi gabarytami, ponieważ wtedy jest idealnie dopasowany i bezpieczny dla zdrowia. Wszystkie nasze materace są dwustronne. Posiadają letnią stronę z owaty i zimową z wełny owczej.

Materace na indywidualne zamówienie

Każdy materac jest przez nas produkowany dopiero po otrzymaniu zamówienia. Klient zawsze otrzymuje więc materac w pełni nowy fabrycznie. Umożliwiamy wybór dowolnego rozmiaru. Dostępne są u nas na przykład:

Produkt gotowy jest do wysyłki w ciągu zaledwie dwóch dni roboczych od złożenia zamówienia w naszym sklepie. Każdy materac przewożony jest w stanie rozłożonym, aby rolowanie nie zaszkodziło sprężynom, ani innym jego elementom. Zapewniamy dwuletnią gwarancję na wszystkie produkty. Zapraszamy na Kaszmirowysen.pl!

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.