UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach

Materac do łóżka 180x180 cm do spania

Duży, kwadratowy materac 180x180 cm to komfortowe miejsce do codziennego odpoczynku. Zapraszamy do wyboru jednego z 90 modeli naszych materacy. Gwarantujemy, że jeśli zostanie odpowiednio dobrany do wagi osób śpiących będzie zapewniał spokojny sen.

Sen to jedna z naszych najważniejszych życiowych potrzeb. Jest nam niezbędny do właściwego funkcjonowania organizmu. Naszym zdaniem dobrze dopasowany do potrzeb użytkownika materac 180x180 cm zapewnia idealny poziom snu i bezpieczeństwo dla kręgosłupa. Prezentujemy modele wykonane z różnych materiałów, a każdy z nich nieco inaczej zachowuje się w kontakcie z ciałem użytkownika. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z asortymentem materaców 180x180 cm i złożenia zamówienia na Kaszmirowysen.pl. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów.

Materace 180x180 cm w wersji premium dla wymagających klientów

Sami zajmujemy się produkcją dostępnych u nas materaców. Wybieramy tylko surowce pierwszego gatunku, aby nasz towar był trwały i wytrzymały. Znajdziecie u nas Państwo materace lateksowe, z pianki termoelastycznej, sprężynowe kieszeniowe i sprężynowe Multipocket, jak również inne nowoczesne modele. Istnieje także opcja wyboru odpowiedniego stopnia twardości materaca. Zapewniamy modele miękkie, twarde, a także o średnim stopniu twardości. Najlepiej wybierać ten parametr kierując się swoimi gabarytami, ponieważ wtedy jest idealnie dopasowany i bezpieczny dla zdrowia. Wszystkie nasze materace są dwustronne. Posiadają letnią stronę z owaty i zimową z wełny owczej.

Materace na indywidualne zamówienie

Każdy materac jest przez nas produkowany dopiero po otrzymaniu zamówienia. Klient zawsze otrzymuje więc materac w pełni nowy fabrycznie. Umożliwiamy wybór dowolnego rozmiaru. Dostępne są u nas na przykład:

Produkt gotowy jest do wysyłki w ciągu zaledwie dwóch dni roboczych od złożenia zamówienia w naszym sklepie. Każdy materac przewożony jest w stanie rozłożonym, aby rolowanie nie zaszkodziło sprężynom, ani innym jego elementom. Zapewniamy dwuletnią gwarancję na wszystkie produkty. Zapraszamy na Kaszmirowysen.pl!

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni