UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 29.06.2022 do godz. 16:00 będą realizowane do 01.07.2022
Zamówienia złożone po tym terminie będą realizowane od 11 lipca po przerwie urlopowej (4-8.07.2022)
* tzn. do godz. 16:00 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 190x220 / 220x190 cm do spania

Duże materace dwuosobowe 190x220 cm to materace odpowiednie dla dwóch osób - bez problemu znajdziesz materac dopasowany do swojej wagi i preferencji spośród naszych 90 modeli. Każdy z materacy jest w kaszmirowym pokrowcu z paskiem wentylującym.

W naszym sklepie prezentujemy bardzo bogaty wybór materaców dwuosobowych. Prezentujemy materace 190x220 cm, które mieszczą się nawet w niewielkich sypialniach, a gwarantują swoim rozmiarem odpowiednią przestrzeń i komfort snu. Dostępne są u nas materace kieszeniowe – idealne dla par śpiących razem, ponieważ ich sprężyny są umieszczone w osobnych kieszeniach, dzięki czemu ruchy drugiej osoby śpiącej obok są właściwie nieodczuwalne. Nasze materace 190x220 cm wykonujemy tylko i wyłącznie w oparciu o materiały pierwszego gatunku, ponieważ zależy nam na wysokiej jakości i funkcjonalności produktów. Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Najlepszy wybór materaców dwuosobowych na Kaszmirowysen.pl

Każdy z naszych klientów ma nieco inne wymagana wobec idealnego materaca 190x220 cm do swojej sypialni. Ponieważ sami zajmujemy się produkcją, umożliwiamy Państwu wybór dowolnych wymiarów materaca. W asortymencie posiadamy na przykład:

Dowolnie wybrany materac jest gotowy do wysyłki w ciągu dwóch dni. Zawsze produkujemy materace na bieżąco, aby zaoferować Państwu produkt fabrycznie nowy, a nie z magazynu. Materacy nie transportujemy zrolowanych, aby nie zaszkodzić kondycji ich sprężyn.

Materac 190x220 cm w wersji premium

Nasze materace kieszeniowe znacznie różnią się od klasycznych materaców sprężynowych, jakie kiedyś gościły we wszystkich polskich domach. Prezentujemy produkty bardzo nowoczesne i praktyczne. Zamawiając produkt, sami wybieracie Państwo stopień twardości materaca. Prezentujemy materace miękkie, średnio twarde, materace twarde  i bardzo twarde. Najlepiej dopasować twardość produktu uwzględniając wzrost użytkownika i jego wagę. Wówczas zapewni odpowiednie podparcie kręgosłupa, szyi i karku. Zachęcamy też do zapoznania się z asortymentem kaszmirowych pokrowców na materace z funkcjonalnym paskiem wentylacyjnym.

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.