UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w KaszmirowySen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 190x220 / 220x190 cm do spania

Duże materace dwuosobowe 190x220 cm to materace odpowiednie dla dwóch osób - bez problemu znajdziesz materac dopasowany do swojej wagi i preferencji spośród naszych 90 modeli. Każdy z materacy jest w kaszmirowym pokrowcu z paskiem wentylującym.

W naszym sklepie prezentujemy bardzo bogaty wybór materaców dwuosobowych. Prezentujemy materace 190x220 cm, które mieszczą się nawet w niewielkich sypialniach, a gwarantują swoim rozmiarem odpowiednią przestrzeń i komfort snu. Dostępne są u nas materace kieszeniowe – idealne dla par śpiących razem, ponieważ ich sprężyny są umieszczone w osobnych kieszeniach, dzięki czemu ruchy drugiej osoby śpiącej obok są właściwie nieodczuwalne. Nasze materace 190x220 cm wykonujemy tylko i wyłącznie w oparciu o materiały pierwszego gatunku, ponieważ zależy nam na wysokiej jakości i funkcjonalności produktów. Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Najlepszy wybór materaców dwuosobowych na Kaszmirowysen.pl

Każdy z naszych klientów ma nieco inne wymagana wobec idealnego materaca 190x220 cm do swojej sypialni. Ponieważ sami zajmujemy się produkcją, umożliwiamy Państwu wybór dowolnych wymiarów materaca. W asortymencie posiadamy na przykład:

Dowolnie wybrany materac jest gotowy do wysyłki w ciągu dwóch dni. Zawsze produkujemy materace na bieżąco, aby zaoferować Państwu produkt fabrycznie nowy, a nie z magazynu. Materacy nie transportujemy zrolowanych, aby nie zaszkodzić kondycji ich sprężyn.

Materac 190x220 cm w wersji premium

Nasze materace kieszeniowe znacznie różnią się od klasycznych materaców sprężynowych, jakie kiedyś gościły we wszystkich polskich domach. Prezentujemy produkty bardzo nowoczesne i praktyczne. Zamawiając produkt, sami wybieracie Państwo stopień twardości materaca. Prezentujemy materace miękkie, średnio twarde, materace twarde  i bardzo twarde. Najlepiej dopasować twardość produktu uwzględniając wzrost użytkownika i jego wagę. Wówczas zapewni odpowiednie podparcie kręgosłupa, szyi i karku. Zachęcamy też do zapoznania się z asortymentem kaszmirowych pokrowców na materace z funkcjonalnym paskiem wentylacyjnym.