• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 180x220 / 220x180 cm do spania

Niestandardowy materac 180x220 cm jest dostępny w naszym sklepie. Dopasuj go do swoich wymagań i wagi. Dla osób o wadze do 60 kg polecamy materace miękkie, 60-100 kg materace średnio twarde, powyżej 100 kg twarde, a powyżej 120 materace bardzo twarde.

W asortymencie naszego sklepu posiadamy materace 180x220 cm – dopasowane do większości łóżek dwuosobowych, jakie można znaleźć w polskich domach. U nas dostępne są wysokiej jakości materace sprężynowe kieszeniowe, które najbardziej zalecane są właśnie dla par śpiących razem. Unikalna budowa materaca sprawia, że zapewnia on odpowiednią wygodę obojgu partnerów, a ruchy drugiej osoby są praktycznie nieodczuwalne. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami i do złożenia u nas zamówienia.

Bogaty wybór materaców dla dwóch osób

Większość par sypia wspólnie w jednym łóżku. Niektórzy nie mają z tym najmniejszej trudności, podczas gdy innym trudności ze snem pojawiają się codziennie. U nas dostępne są materace dwuosobowe w wielu różnych rozmiarach. Prezentujemy na przykład materace 160x220 cm w optymalnym rozmiarze do niewielkiej sypialni, ale wygodne dla obojga partnerów. Jeśli istnieje taka możliwość, zachęcamy aby wybierać modele o jak największych rozmiarach, na przykład materac 220x220 cm, ponieważ dają dużo przestrzeni każdemu użytkownikowi, niezależnie od jego gabarytów. Wielu klientów decyduje się również na nasze materace 140x220 cm, które mieszczą się też w małych pokojach. Dowolnie wybrany rozmiar materaca przygotujemy dla Państwa maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych.

Materac 180x220 cm skrojony według potrzeb

W naszym sklepie znajdziecie Państwo tylko produkty z górnej półki. Jesteśmy przekonani, że każdy klient dopasuje to właściwy rodzaj materaca do swoich potrzeb. Wszystkie produkty są dwustronne – wełna owcza przeznaczona jest na miesiące zimowe, a warstwa owaty na czas lata i wiosny. Użytkownik sam dopasowuje twardość materaca do swoich potrzeb. Oferujemy zarówno materace miękkie, jak i bardzo twarde. W razie problemów, nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Państwu dopasować optymalną twardość materaca. Zapraszamy serdecznie do zrobienia udanych zakupów na Kaszmirowysen.pl!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024