• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 195x200 / 200x195 cm do spania

Ogromna przestrzeń materaca 195x200 cm gwarantuje wam swobodę i jednocześnie bliskość kiedy tego potrzebujecie. Kieszeniowe wkłady to z kolei gwarancja idealnego dopasowania do każdej sylwetki. Ciesz się bliskością partnera i niczym niezmąconym snem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą materacy 195x200 cm dla każdego. Znajdziesz u nas niemal każdy wymiar, typowy i nietypowy. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów, nie z tanich zamienników. Materac są solidne i komfortowe. Nie zawiedzie Cię jakość ani trwałość. Oferujemy dostawy za pośrednictwem firmy przewozowej, nie zginamy, nie rolujemy materacy 195x200 cm co świadczy o ich konkretnej, mocnej budowie. Masz pewność, że materac 195x200 cm dotrze do Ciebie bez uszkodzeń i będzie służył długo.

 

Materac 195x200 cm dla dziecka

 

Przy wyborze materaca 200x200 cm dla dziecka spróbuj postawić się na jego miejscu. Mała waga dziecka nie wymaga materacy twardych. Polecamy wybór modeli albo miękkich albo średniej twardości. Do wyboru masz wiele materiałów takich jak:

  • pianka visco memory, która użyta podwójnie tworzy materac miękki

  • lateks, który nadaje sprężystości i jest w materacach średnio twardych

  • piankę moletowaną czyli laserowo wycinaną, co zapewnia lepszą wentylację i sprężystość, znajduje się po stronie średnio twardej

     

Dobrym wyborem jest wybór dwóch różnych stron czyli jednej strony miękkiej, drugiej średnio twardej. To optymalne rozwiązanie zwłaszcza dla dzieci szkolnych czy młodzieży, ze względu na ich stały wzrost. Z wiekiem zmieniają się potrzeby organizmu i preferencje.

 

Materac 195x200 cm dla osoby dorosłej

 

Materac190x200  cm dla dorosłych to temat rzeka. Na szczęście znajdziesz u nas szeroką ofertę modeli różnej twardości i w rożnych konfiguracjach konstrukcyjnych. Mamy modele materacy 185x200 cm od miękkich po materace bardzo twarde. Znajdziesz materace na mocnej konstrukcji z podwojoną ilością sprężyn - multipocket i wersje wyższe - lux, na dłuższej sprężynie przez co bardziej sprężyste. Jeśli lubisz materace twarde koniecznie sprawdź ofertę z dodatkiem końskiego włosia. Końskie włosieto naturalny materiał, mocno utwardzający powierzchnię i dobrze wentylujący. Jeśli lubisz szybko reagujące powierzchnie, bez uczucia zagłębiania się w materacu wybierz dodatek lateksu. W ofercie znajdziesz modele z dodatkiem pojedynczego albo podwójnego lateksu, to bardzo komfortowy dodatek.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024