UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 210x220 / 220x210 cm do spania

Materace 210x220 cm to niestandardowy wymiar materaca, który bez problemu znajdziesz w naszej ofercie. Ponad 90 modeli, każdy dostępny w ciągu 2 dni i transportowany na płasko bez rolowania. Sprawdź nasze materace i dobierz odpowiedni dla siebie.

Jeżeli poszukujecie Państwo wygodnego i dużego materaca dla pary, nasze materace 210x220 cm na pewno spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Prezentujemy bowiem materace najwyższej jakości, które sami produkujemy przy użyciu surowców pierwszego gatunku. Dostępne są u nas materace premium – bardzo wygodne, komfortowe i trwałe. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem sklepu Kaszmirowysen.pl w zakresie materaców 210x220 cm i życzymy udanych zakupów!

Bogaty wybór opcji dla dwóch osób – właśnie u nas!

W naszym sklepie znajdziecie Państwo materace sprężynowe kieszeniowe w wielu różnych rozmiarach. Ponieważ sami zajmujemy się ich produkcją, istnieje możliwość zamówienia materaca o dowolnych wymiarach. Wykonamy go w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych i wyślemy do Państwa. Zawsze produkujemy nasze materace na bieżąco, aby oferować produkt fabrycznie nowy. Zapewniamy na przykład:

W razie problemów z dopasowaniem rozmiaru do łóżka prosimy o kontakt z naszymi pracownikami. Z przyjemnością pomożemy Państwu dokonać właściwego wyboru.

Najlepszy materac 210x220 cm na lata

Wybieramy najlepsze materiały i produkujemy z nich dla Państwa materace w wersji premium. Każdy z nich jest dwustronny – strona letnia wykonana jest z owaty, a zimowa z owczej wełny. Klient sam wybiera stopień twardości swojego materaca 210x220 cm, aby był dla niego maksymalnie wygodny. Parametr ten najlepiej dopasowywać pod kątem wzrostu oraz wagi użytkownika materaca. Zachęcamy też do wyboru naszych pokrowców kaszmirowych. Posiadają boczny pas wentylujący, który ułatwia zachowanie higieny i pozwala materacowi się wietrzyć. Jesteśmy pewni, że produkt ten spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Zapraszamy do złożenia zamówienia!