• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 220x220 cm do spania

Poszukujesz kwadratowego materaca 220x220 cm - u nas bez problemu znajdziesz taki rozmiar - szeroki wybór modeli, różnych stopni twardości i budowy pozowoli dopasować materac do Twoich indywidualnych potrzeb. Zaufaj naszym materacom.

W ofercie naszego sklepu znalazły się najwygodniejsze i największe materace 220x220 cm dwuosobowe. Taki materac wprost gwarantuje komfort i odpowiednią przestrzeń snu. Jeżeli Państwa sypialnia stwarza odpowiednie możliwości, gorąco zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem materaców 220x220 cm wykonanych z najwyższej jakości surowców. Nasze produkty to bez wątpienia oferta premium dla klientów wymagających, którzy mają konkretne oczekiwania. Zapraszamy do zrobienia udanych zakupów na Kaszmirowysen.pl!

Największe materace dwuosobowe w naszej ofercie

Zakup materaca to bez wątpienia inwestycja. Naszym zdaniem prezentowane materace sprężynowe Multipocket to najlepsza propozycja dla dwóch osób, które śpią razem. Niezależnie rozmieszczone sprężyny sprawiają, że ruchy partnera są nieodczuwalne i można zatopić się w relaksie. Oferujemy materace dwustronne – jedna ze stron z owczej wełny dedykowana jest na zimę, zaś ta z owaty na miesiące letnie. Kupując u nas materac, klient samodzielnie wybiera jego twardość. Udostępniamy zarówno materace miękkie, jak i średnio twarde oraz twarde. Parametr ten powinien być dopasowany przede wszystkim do wagi użytkownika, jak również jego wzrostu. Materace 220x220 cm dopasowuje się oczywiście do obojga partnerów, aby zapewnić im komfort. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy chętnie wskażą, jak dopasować twardość materaca.

Wysoka jakość materaców 220x220 cm

Sami produkujemy dostępne u nas materace w różnych rozmiarach. Każdy klient może samodzielnie wybrać parametry materaca, a my zrealizujemy jego zamówienie w ciągu dwóch dni roboczych. Zapewniamy na przykład materace 200x220 cm także duże i wygodne, materace 180x220 cm - najczęściej wybierane do sypialni w blokach oraz materace 160x220 cm dużo węższe, ale nadal bardzo wygodne dla dwójki użytkowników. Produktów nigdy nie rolujemy na czas transportu, aby zachować unikalne funkcje ich sprężyn. Gwarantujemy ich doskonałą jakość oraz trwałość na wiele lat. Zapraszamy!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024