• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 60x220 / 220x60 cm do spania

Poszukujesz niestandardowego materaca 60x220 i zależy Ci na czasie? Wyprodukujemy go w ciągu 2 dni i dostarczymy Ci go na płasko. Za przesyłkę nic nie musisz płacić. Sprawdź nasze modele i zaufaj specjalistom w swoim fachu - zaufaj nam!

W naszym sklepie znajdziecie Państwo bogaty wybór materaców 60x220 cm i w innych rozmiarach, które doskonale sprawdzają się w hotelach i pensjonatach. Nasze materace produkujemy z najwyższej jakości surowców, dzięki czemu są bardzo trwałe i solidne. Każdy dostępny u nas materac sprężynowy to produkt premium, zapewniający komfort i wygodę, jak również zdrowy i bezpieczny sen. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą materacy 60x220 cm na Kaszmirowysen.pl i do zrobienia u nas udanych zakupów.

Różne rozmiary materaców do hoteli i pensjonatów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że hotele posiadają różne rodzaje pomieszczeń i oferują pobyt w różnych warunkach. Zapewniamy materace w różnych rozmiarach, na przykład materace 70x220 cm dla nastolatków i osób o niewielkich gabarytach, materace 90x220 cm w sam raz dla osób dorosłych oraz materace 200x220 cm, które można zastosować w łóżkach dwuosobowych. Przyjmujemy indywidualne zamówienia na dowolny rozmiar materaców. Sami zajmujemy się produkcją, dlatego materac gotowy jest do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych. Nigdy nie rolujemy produktów na czas transportu, aby nie zaszkodzić funkcjonalności sprężyn.

Materace 60x220 cm do hoteli wysokiej klasy

Nasze materace przygotowujemy korzystając z surowców pierwszego gatunku. Każdy z nich jest dwustronny – posiada inną stronę letnią i zimową. Można też dopasować jego twardość do indywidualnych potrzeb. Prezentujemy materace miękkie, jak również średnio twarde, twarde i materace bardzo twarde. Najlepiej parametr ten dopasować do wzrostu i masy ciała, a w przypadku hoteli wybrać materac o średnim stopniu twardości, który będzie uniwersalny. Zachęcamy także do wyboru naszych pokrowców kaszmirowych, które wyposażone są w pasek wentylacyjny ułatwiający zachowanie higieny. Wszystkie nasze materace objęte są dwuletnią gwarancją i można dokonać ich zwrotu w ciągu trzydziestu dni. Zapraszamy do zrobienia udanych zakupów na Kaszmirowysen.pl!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024