• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 70x220 / 220x70 cm do spania

Zapraszamy do zapoznania się ofertą naszych materacy 70x220 cm. W naszej ofercie znajdą Państwo materace kokosowe, lateksowe, termoplastyczne, moletowane, kieszeniowe lub multipocket. Z pewnością dopasujesz najbardziej odpowiedni dla siebie model.

Prezentujemy szeroki asortyment materacy 70x220 cm przeznaczonych do łóżek jednoosobowych. Dostępne są u nas produkty premium najwyższej jakości, wykonane tylko z surowców pierwszego gatunku. Udostępniamy nowoczesne materace kieszeniowe Multipocket, które charakteryzują się niezależnie umieszczanymi w odrębnych kieszeniach sprężynami. Dzięki takiemu rozwiązaniu materac idealnie podpiera kręgosłup użytkownika i jednocześnie nie są odczuwalne ruchy i falowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szeroki wybór materaców jednoosobowych na Kaszmirowysen.pl

Znajdziecie u nas Państwo szeroką gamę materaców do łóżek jednoosobowych, które można też zastosować w łóżkach dla par, decydując się na dwa odrębne materace. Udostępniamy na przykład materace 60x220 cm do wąskich łóżek, również dla dzieci. W ofercie posiadamy również materace 80x220 cm - w sam raz do łóżek jednoosobowych do hoteli i internatów oraz szerokie i komfortowe materace 100x220 cm, które gwarantują odpowiednią przestrzeń i wygodę. Zachęcamy do zamówienia materaca o właściwym rozmiarze. Sami zajmujemy się produkcją, dlatego wszystkie materace wykonujemy na zamówienie w ciągu dwóch dni roboczych, aby klient zawsze otrzymywał produkt fabrycznie nowy.

Materac 70x220 cm na długie lata

Nasze produkty wykonujemy w oparciu o najwyższej jakości surowce. W przypadku każdego z materaców 70x220 cm i w innych rozmiarach można dopasować stopień twardości. Prezentujemy zarówno materace miękkie, jak i średnio twarde i twarde. Każdy z materacy z naszej oferty jest dwustronny – strona z owczej wełny przeznaczona jest na zimę, a z owaty na lato. Dodatkowo oferujemy też praktyczne kaszmirowe pokrowce z bocznym otworem wentylacyjnym dla lepszej higieny. Wszystkie materace objęte są u nas dwuletnią gwarancją i można je zwrócić w ciągu trzydziestu dni. Zapraszamy do zakupów!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.05.2024