UWAGA: W dniach 5-16.07.2021 trwać będzie przerwa urlopowa - nie będziemy produkować materacy.
W czasie przerwy urlopowej będziemy dostępni i będziemy doradzać Państwu poprzez telefon, e-mail i czat w kwestii doboru materacy.
Zamówienia przyjęte i opłacone lub wybrane za pobraniem do 30.06.2021 będę zrealizowane przed ulropem. Późniejsze zamówienia będą realizowane od 19.07.2021.
Produkcja zostanie wznowiona 19.07.2021 wg KOLEJNOŚCI SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 65x205 / 205x65 cm do spania

Sen pozwala nam się zregenerować i nabrać energii do działania na cały nadchodzący dzień. By uniknąć problemów z zasypianiem, bezsennością czy wybudzaniem musisz zadbać o wygodną powierzchnię snu. Sprawdź naszą ofertę materacy 65x205 cm.

 

Jeśli nie wysypiasz się, masz trudności z zasypianiem, budzisz się w nocy czy wstajesz zmęczony może to oznaczać, że najwyższy czas na zmianę materaca 65x205 cm. Odpowiednio dobrana twardość materaca 65x205 cm zapewni Twojemu ciału lepszą regenerację.

 

Czym sugerować się przy wyborze materaca 65x205 cm

 

Zastanawiasz się na pewno, co brać pod uwagę wybierając odpowiedni dla siebie model materaca 60x205 cm. Jednym z głównych wytycznych jest waga. Jeśli ważysz w granicy do 60 kg możesz wybierać spośród modeli materacy miękkich/średnio twardych. Jeśli Twoja waga waha się w granicy do około 100 kg zachęcamy do zapoznania się z ofertą materacy średnio twardych/twardych. Przy wadze ponad 100 kg polecamy modele mocniejsze, twarde bądź bardzo twarde. Poza wagą, równie istotne są preferencje czyli upodobania klienta, a także potrzeby organizmu. Nie każda osoba niskiej wagi musi lubić miękkie materace 70x205 cm, tak jak nie każda osoba cięższa będzie chciała spać na materacu twardym.

 

Materace 65x205 cm według twardości

 

Wśród oferty znajdziesz materace miękkie, materace średnio twarde, materace twarde i materace bardzo twarde.

W materacach 65x205 cm miękkich używamy podwójnej pianki visco memory czyli pianki plastycznej, dopasowującej się do ciała. Pianka visco memory to materiał, który reaguje na ciężar i na ciepło ciała, dlatego pod nim mięknie. Daje uczucie zagłębiania się. Jest ciepła, dlatego chętnie wybierają ten materiał klienci ciepłolubni.

W materacach średnio twardych wykorzystujemy piankę visco memory, lateks pojedynczy bądź podwójny, piankę moletowaną czy wysokoelastyczną piankę HR.

W materacach twardych znajdziesz kokos bądź trawę morską, a w materacach bardzo twardych podwójny kokos bądź końskie włosie.

 

Wybór materaca 65x205 cm nie musi być trudny

 

Wybór materaca nie musi należeć do trudnych. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę. Chętnie doradzimy w kwestii wyboru odpowiedniego modelu materaca. Nie przejmuj się jeśli nie możesz zrozumieć różnic w poszczególnych modelach, mamy bogatą ofertę, aby w miarę możliwości trafić w potrzeby każdego klienta. Nie oznacza to jednak, że musisz zapoznać się z wszystkimi modelami, zadzwoń bądź napisz, chętnie pomożemy.

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.