• Kategorie
  • Parametry
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac do łóżka 70x205 / 205x70 cm do spania

Poświęć czas na wybranie tego właściwego materaca 70x205 cm. Weź pod uwagę swoją wagę, preferencje i oczekiwania. Zastanów się, jaki rodzaj warstwy zewnętrznej wybrać. Przed Tobą wiele decyzji do podjęcia. Jeżeli potrzebujesz rady jesteśmy do dyspozycji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą materacy 70x205 cm dla każdego. Znajdziesz u nas niemal każdy wymiar, typowy i nietypowy. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów, nie z tanich zamienników. Materac są solidne i komfortowe. Nie zawiedzie Cię jakość ani trwałość. Oferujemy dostawy za pośrednictwem firmy przewozowej, nie zginamy, nie rolujemy  co świadczy o ich konkretnej, mocnej budowie. Masz pewność, że materac 70x205 cm dotrze do Ciebie bez uszkodzeń i będzie służył długo.

 

Materac 70x205 cm z różnymi warstwami

 

Polecamy wybór modeli albo miękkich albo średniej twardości. Do wyboru masz wiele materiałów takich jak:

  • pianka visco memory, która użyta podwójnie tworzy materac miękki

  • lateks, który nadaje sprężystości i jest w materacach średnio twardych

  • piankę moletowaną czyli laserowo wycinaną, co zapewnia lepszą wentylację i sprężystość, znajduje się po stronie średnio twardej

Dobrym wyborem jest wybór dwóch różnych stron czyli jednej strony miękkiej, drugiej średnio twardej. To optymalne rozwiązanie zwłaszcza dla dzieci szkolnych czy młodzieży, ze względu na ich stały wzrost. Z wiekiem zmieniają się potrzeby organizmu i preferencje.

 

Materac 70x205 cm dla osoby dorosłej

 

Materac 65x205 cm dla dorosłych to temat rzeka. Na szczęście znajdziesz u nas szeroką ofertę modeli różnej twardości i w rożnych konfiguracjach konstrukcyjnych. Mamy modele materacy 75x205cm od miękkich po materace bardzo twarde. Znajdziesz materace na mocnej konstrukcji z podwojoną ilością sprężyn - multipocket i wersje wyższe - lux, na dłuższej sprężynie przez co bardziej sprężyste. Jeśli lubisz materace twarde koniecznie sprawdź ofertę z dodatkiem końskiego włosia. Końskie włosie to naturalny materiał, mocno utwardzający powierzchnię i dobrze wentylujący. Jeśli lubisz szybko reagujące powierzchnie, bez uczucia zagłębiania się, wybierz dodatek lateksu. W ofercie znajdziesz modele z dodatkiem pojedynczego albo podwójnego lateksu, to bardzo komfortowy dodatek.

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary rozmiary materacy - tylko do 26.09.2023