UWAGA: Gwarancję dostawy przed Świętami zapewnia tylko kurier Ambro Express lub DPD
Na ten okres do 14.12 obowiązuje promocyjny cennik dostaw Ambro Express:
89 zł dla zamówień do 500 zł, 49 zł dla zamówień 501-1000 zł, 0 zł dla zamówień powyżej 1000 zł
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 75x205 / 205x75 cm do spania

Marzysz o komfortowym wypoczynku po ciężkim dniu? Zrelaksuj się na naszym wygodnym materacu 75x205 cm. Dzięki różnym opcjom z pewnością wybierzesz dla siebie najlepszy wariant z dostępnych modeli.

Jednym z powodów tego, że nie wstajesz wypoczęty, że budzisz się w nocy może być źle dobrany materac 75x205 cm. Zapewniając sobie zdrowy sen poprawisz komfort funkcjonowania w ciągu dnia. Wypoczęty organizm jest bardziej produktywny i mniej podatny na stres. Zatem do dzieła!

 

Jak wybrać odpowiedni materac 75x205 cm

 

Przede wszystkim zastanów się co lubisz. Czy wygodnie Ci na materacu 70x205 cm, który daje uczucie otulenia? Jeśli tak, wybierz model z dodatkiem pianki visco memory - to pianka, która reaguje na ciężar i ciepło organizmu mięknąc pod ciałem. Jeśli nie lubisz uczucia zapadania się, ale chcesz żeby materac 80x205 cm być wygodny i sprężysty, dodatkowo nie lubisz zbyt dużego ciepła to model materaca z lateksembędzie dla Ciebie idealny. Lateks jego bardzo wygodnym materiałem, trwałym i sprężystym. Szybko dopasowuje się do ciała i równie szybko odbija. A może uwielbiasz twarde powierzchnie? Jeśli marzy Ci się duża twardość materaca polecamy dodatek końskiego włosia, jeśli nie lubisz przesadzać wystarczy materac z kokosem  bądź materac z trawą morską.

 

Serce materaca 75x205 cm czyli konstrukcja

 

Materace 75x205 cm możesz wybierać spośród kilku wariantów samej konstrukcji. Posiadamy w ofercie materace piankowe oraz materace pocketowe  czyli sprężynowe, gdzie każda sprężyna jest w osobnej kieszeni. Konstrukcja sprężynowa jest cicha i trwała. Wersję pocketową znajdziesz u nas w czterech wariantach:

  • pocket czyli każdy klasyczny model sprężynowy

  • mini czyli niskie sprężyny, dzięki czemu mimo ograniczenia wysokości możesz zapewnić sobie wysoki komfort

  • multipocket czyli podwójna ilość sprężyn, mocniejsza konstrukcja, która dodatkowo przekłada się trochę na twardość całego materacach

  • lux czyli dłuższe sprężyny, materace w tej wersji są wyższe i bardziej sprężyste

Jak widzisz niezależnie od preferowanej twardości czy możliwości przestrzennej u nas znajdziesz coś dla siebie. Jeśli potrzebujesz porady zadzwoń do nas bądź napisz, jesteśmy do Twojej dyspozycji.