• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 90x190 / 190x90 cm do spania

Jednoosobowe materace 90x190 cm to bardzo popularny, aczkolwiek nietypowy rozmiar. U nas możesz wybierać spośród 90 modeli komfortowych materacy lateksowych, termoelastycznych, kokosowych lub kieszeniowych. Zapraszamy do zakupów.

W dzisiejszej rzeczywistości zamawianie towarów online jest wyjątkowo proste i przyjemne, a klienci niezadowoleni w jakikolwiek sposobów z dokonanego w Internecie zakupu są chronieni i zawsze mogą zwrócić towar sprzedawcy bez podania przyczyn. Na Kaszmirowysen.pl idziemy dalej i każdemu klientowi kupującemu u nas materac 90x190 cm oferujemy dwuletni okres gwarancyjny oraz 30 dni możliwości całkowicie darmowego zwrotu. Dzięki temu każdy nasz klient będzie miał unikalną możliwość przetestowania indywidualnie przygotowanego materaca w warunkach użytkowych i oceny stopnia satysfakcji.

Zdrowy materac 90x190 cm to twardy materac

Szczególnie ważne jest to z punktu widzenia osób, które po raz pierwszy zmieniają stopień twardości materaca i pierwszy raz w życiu będą miały okazję sprawdzić na sobie materac bardzo twardy lub twardy. Niezdolność zaadaptowania się do zupełnie nowego materiału, z którego wyprodukowano dany materac, albo zupełnie inna technologia produkcyjna przekładająca się na późniejsze wrażenia z wypoczynku – to główne powody, dla których klienci mogliby w ogóle rozważać zwrot materaca po 30 dniach. Jeśli produkt przygotowany został pod indywidualne potrzeby klienta i po zbadaniu najważniejszych jego parametrów jak wzrost czy masa ciała – zbudowanie niewłaściwego materaca jest praktycznie niemożliwe.

Jakość i satysfakcja gwarantowane

Spersonalizowany projekt i indywidualistyczny charakter każdego modelu wyprodukowanego przez Kaszmirowysen.pl przekłada się na całkowitą satysfakcję każdego użytkownika materaca 100x190 cm. Wszystkie materace produkowane przez Kaszmirowysen.pl są dodatkowo spowite w nowoczesny kaszmirowy pokrowiec, przekładający się zarówno na uczucie luksusowego otulenia podczas wypoczynku jak i lepszą wentylację całego materaca. Materace 110x190 cm zamówione i wyprodukowane dla każdego klienta indywidualnie, pakujemy i wysyłamy wyłącznie „na płasko”, aby dotarły do miejsca przeznaczenia w nienaruszonym stanie. Odpowiednia konserwacja i zgodne z przeznaczeniem użytkowanie, zapewni nawet kilkunastoletnią przydatność naszym materacom.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024